Antikoncepcia Zlynda po podviazaní vajíčkovodov

1mata
12. aug 2024

Ahojte. Mam 34 rokov, 3 deti, podviazane vajickovovody.
K teme: dnes na PP som sa stazovala doktorke, ze po 3.tehotenstve ( skoro 3 roky), mam priserne bolesti pri ovulacii, tlaky v suske atd. ...
Pocas menzesu ma neboli nic, ale tiez som si vsimla, ze po poslednom tehotenstve mam menzes sice pravidelny, ale skoro 2 tyzdne trvajuci.
Striedaju sa mi dni, kedy nemam nic, potom len spinenie a zase krvacanie....
Doktorka mi poradila jedine antiku Zlynda.
Nikdy som ale ziadnu neuzivala, neviem aky to ma vplyv na telo a hormony, viem len tolko, ze ovulacia nebude🤷‍♀️
Ist do toho len za cielom, ze nebudem 3 dni pocas ovulacie trpiet bolestami?

sisska96
12. aug 2024

po podviazaní vajíčkovodov HAK? nezmysel......

anjelicek26
12. aug 2024

@sisska96 čítala si,čo píše vôbec? Autorka mat dva tyzdne MS v poriadku nie je, ale určite to najprv vyšetriť a nie len hak na slepo...skúsila by som inú lekárku. Ja som mala silné ovulácie bolesti,ked som mala po slepaku a porodoch zrasty v brušnej dutine... po laparke nový človek...tebe sa mohli zrasty spraviť po zákroku tiež...

klarissa25
12. aug 2024

@sisska96 hák neužívaju ženy len kvôli ochrane pred tehotenstvom..

sisska96
12. aug 2024

@klarissa25
@anjelicek26 Potom bude mať aj horšie problémy

anjelicek26
12. aug 2024

@sisska96 ako horsie ako každý mesiac silne bolesti a dva tyzdne MS môžu ešte byt🫣🫣 Ale pokiaľ nepôjde na diagnosticku laparku,moc iného sa nedozvie..

viestta
12. aug 2024

@sisska96 keby si napisala moze mat horsie problemy bolo by to OK, ale vobec nie je iste, ze nejake problemy bude mat

zuzanockamt
12. aug 2024

@sisska96 Ale pravdepodobnejšie je, že žiadne problémy mať nebude.

xlucia
12. aug 2024

@1mata hak netreba. skus najprv aguncaston. budes uzivat 17-26 den cyklu. ulavi ti od bolesti pri ovulacii a upravi ti menzes. skus, budes spokojna

1mata
autor
12. aug 2024

@sisska96 áno, nie ako prevencia pred otehotnení., ale z dôvodu bolestivej ovulácie

1mata
autor
12. aug 2024

@anjelicek26 ďakujem, áno je to možné, ona tvrdila že po sekciách je to bežné. Ja som mala dve

1mata
autor
12. aug 2024

@xlucia ďakujem, vyskúšam to.
Tá ovulácia je naozaj otrasná. Mám pocit, že mi zo šušky vylieza 10kg dieťa. Hrozné tlaky

xlucia
12. aug 2024

@1mata ja mam 4 sekcie. ak potrebujes napis mi spravu

anjelicek26
12. aug 2024

@1mata tak bezne ale nemôže to tak ostat. Mne agnucaston ani po dvoch rokoch nepomohol a brala som teda kadečo ešte aj iného...