Antikoncepcia Vreya - skúsenosti

4. nov 2022

Pekný večer, máte niekto skúsenosť s antikoncepciou ,,Vreya" ?

ema229
4. nov 2022

Ahoj, ja som ju užívala čo konkrétne by si chcela vedieť?

autor
4. nov 2022

@ema229 mám ju na potlačenie testosteronu lebo ho mám veľa ale asi to, že mám tam dávku na 3 mesiace a pomohlo to ? po čase samozrejme lebo je to moja prvá antikoncepcia a neviem či je to dobré dlhodobo užívať a ked to budem užívať a zaberie to tak ked už mi lekárka povie že ju nemám užívať lebo to asi nie je dobré dlhodobo tak čo potom,? upraví sa mi cyklus na trvalo alebo sa to po čase vráti zase do starých koľají a budem to mať nepravidelné :(

autor
4. nov 2022

lebo predsa len sú to hormony a nemám nejaké zlé pocity, akože, že nemám ťažkosti ale veľmi mi vadí to nepravidelnosť a ak môžem vedieť ako dlho si to užívala ? a čo potom predpísala lekárka/lekár nejakú inú antikoncepciu ? niečo možno jemnejšie na udržanie ak si ju brala z toho istého alebo podobného dôvodu ako ja

domiklik
4. nov 2022

Užívala som ju v roku 2007... Pribrala som z nej 10 kg, vynechávala mi krátkodobá pamäť ale mala som krásnu plet 😀 potom som zmenila lekára, zmenil mi aj tabletky a len skonštatoval, že toto dnes ešte niekto predpisuje... Po zmene som opäť schudla a aj s tou pamäťou to bolo lepsie

autor
4. nov 2022

@domiklik a môžem vedieť prečo ,,že toto dnes ešte niekto predpisuje" ? 🙂

amis89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. nov 2022

@domiklik a ked sa berie antikoncepcia na úpravu cyklu tak , iste nebude to hned chce to čas, ale nebude nutné brať antikoncepciu ,,celý život" akoby ? že ked raz prestanem ostane mi to už upravené alebo sa to po vysadení vráti do ,,starých" koľají?

autor
4. nov 2022

a je vreya aj taká, že upraví aj intenzitu menzesu ? lebo ja to mám aj dosť silné a trvá mi to aj 2 týždne :( alebo či vie nejaká antikoncepcia upraviť trvanie a intenzitu krvácania

sunshine_18
4. nov 2022

Antikoncepcia upraví cyklus a menštruáciu len dočasne.. Kým ju užívaš.. Určite to nieje dlhodobé a to "právé" riešenie... Ja by som zmenila lekára treba nájsť príčinu a riešiť to inak ako HAK.. Skús si pozrieť profil na instagrame(@zalepsimenstruaci) nie nieje to reklama len sú tam dobre rady a tipy 🙂
Držím palce

autor
4. nov 2022

@sunshine_18 lekárka mi akurát zistila zvýšený testosteron ale dakujem pozriem ig profil

ema229
4. nov 2022

No ja som mala nepravidelný cyklus. Upravil sa mi iba na čas kým som brala antikoncepciu. Ale ja som z nej pribala cez 20kg. Ja som od 17 do 23ky sa mi vidí brala antikoncepciu a teraz keď sa na to pozerám (mám 26 a 1dieťa) už by som do toho nešla. Pleť som mala peknú ale po vysadení som ju mala hroznú. A vždy som mala v poslednej dobe v hlave že aké je to škodlíve čo vetko spravia tie hormóny v tele a bála som sa aby som nemala nejaké nežiaduce účinky…ja som ju brala asi do 19-20ky potom som brala inú ale už si nepamätám nzov niečo na B to bolo sa mi vid.

midlton
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika3185
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domiklik
30. mar 2023

Lebo to ma x nežiaducich účinkov, dosť sa ich prejavilo aj na mojom tele, ako si si mohla prečítať...

bubuliatkova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renata1405
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelik180
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelik180
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hlavula
9. mar 2024

Mám na predaj 2 blistre

teri521
31. aug 2024

Mám na predaj 2 blistre 1 za 10€

renata1405
4. sep 2024

@teri521 mate ju este?