Antikoncepcia - vaginálny krúžok

zuzik4884
25. jan 2013

Ahojte, chcela by som poradit o vybere antikoncepcie,, mam 21 roko a ma dve deticky chlapcek 2 roky dcerka pol roka,,,,,a chcela by som si dat uz antikoncepciu lebo uz urcite nechcem otehotniet,,Potrebovala by som poradit aka je momentalne taka naj antikoncepcia, rozmyslala som na mirenou ale citala som o nej dobre aj zle, a teraz u nuvaringu rozmyslam o vaginalnom kruzku ale tiez sa pisu o nom zle veci, tebletky nechcem brat lebo nechcem pribrat a bojim sa ze si ju zabudnem dat....

alena16
25. jan 2013

@zuzik4884 Nuvaring je hormonalna antikoncepcia, cize mozes mat z nej take iste neziaduce ucinky ako z tabletiek. Vyhodou je ze obchadza zaludok, cize ten nezatazuje a ze sa uvolnuje postupne. A nemusis nanho mysliet ako na tabletky a takisto sa ti neznicuje antikoncepcny ucinok, ked mas hnacku alebo zvracias. To su vyhody oproti tabletkam.
Kazdemu vyhovuje nieco ine, ved vyskusaj...
Ja som ho pouzivala a bola som spokojna, ziadne neziaduce ucinky sa u mna neprejavili.

marianna1985
25. jan 2013

Moja skusenost je iba pozitivna, nemala som ziadne problemy ani vedlajsie ucinky len po prvom raze ma boleli prsia inak nic.

kratas_ak
10. nov 2023

Dobrý večer, pošlite mi číslo účtu, preposlem vám peniaze. Ďakujem 😉