Antikoncepcia Tri Regol

niky528
14. júl 2017

Ahojte, užívam asi 3 roky antikoncepciu Tri-regol, doposiaľ naozaj účinná antikoncepcia. Teraz berem po 7 dňovej pauze prvý týždeň tabletky a včera som mala pohlavný styk a urobil sa do mňa ale hneď som sa išla osprchovat ako vždy a večer som si dala trochu vínko , a zabudla som na tabletku bola to 3 tabletka v tom týždni a hneď ráno som si ju dala čo už bolo po 12 hodinách , už sa mi to raz stalo že som mala nechráneny styk a dala som si tabletku až na druhý deň a neotehotnela som , je tu niekto kto mal podobný problém ? Dúfam , že nie som tehotná , ale predsa sa pýtam , karhám sama seba že som si ju zabudla :( snáď nie som o týždeň si spravím pre istotu test , ale potrebujem odpoveď či niekomu sa to už takto stalo 🙂 ďakujem 🙂)

ivu80
14. júl 2017

@niky528 neboj, isto nie si tehotná 😉

niky528
autor
14. júl 2017

Naozaj ?😃 Lebo už sa mi to raz stalo ale vždy keď to príde znova si myslím že áno 😃 @ivu80

ivu80
14. júl 2017

@niky528 užívala som triregol veeelmi dlho a veľa krát sa mu stalo, že som aj dva dni zabudla..a nič sa nedialo 😊

niky528
autor
15. júl 2017

Ďakujem , je to asi ozaj spoľahlivá antikoncepcia 🙂 @ivu80

evittam
15. júl 2017

@niky528 A nielen táto. Ja beriem roky HAK a stalo sa mi xkrat to čo opisujes a tehotna som bola len vtedy ked sme chceli, cize ked som vysadila. 😉

88bambulka88
16. apr 2023

Ak by nahodou mam na predaj Tri-Regol 4 blistre na 4mesiace 😉