Antikoncepcia, sex a bolesti bez antiky

25. feb 2024

Baby chcem sa opýtať beriem už rok antiku drovelis som po 2 pôrode už ochvilu dva roky , antiky beriem kvôli tomu ze po pôrode cisárskym mam strašne bolesti počas ovulácie a aj pocas menzes no stop som nafúknuté a naliata tak som začala brať antiku vsetko ôk dokonca som z nej aj schudla no problém je ze ja absolútne nemám chuť na sex keď som to povedala lekárke ma vysmiala ze to je tým ze je toho na mňa veľa no ja si to nemyslím......
Otázka ak ju vysadim tie co mate také bolesti ako sa s tým bojujete?

dadka1997
25. feb 2024

A to mas tak od zaciatku, alebo len teraz sa ti znížilo libido ?

No možno po vysadeni antiky, budeš mat riadne rozhadzaný cyklus, a určite bude treba zvoliť inu ochranu, ak by došlo k sexu .. skus alchemilkovy caj piť

autor
25. feb 2024

@dadka1997 pred antikov som mala normálne chuť

michaela329
25. feb 2024

Skús vymenit antiku za inú .S bylinkami opatrne, napríklad tá alchemilka sa nesmie pri endometrióze. Ľubovnik vie ovplyvniť účinok antiky. Ja používam na zmiernenie bolestí agnucaston. No keď sa prestanem snažiť otehotnieť, určite opäť budem brať antikoncepciu. Mne tie bolesti a PMS za to nestoja 🫣

medda_beda
25. feb 2024

@michaela329 Ja som mala PMS aj bolesti počas HAK.
Vyskúšala som 3 rôzne.
Aj vysokohormonálnu aj nízkohormonálnu.
A mám aj endometriózu v dolnej panve.

michaela329
26. feb 2024

@medda_beda tiež mám a mne teda pomahala. Bylinky som mala od bylinkarok, obklady som si robievala a nič nezabralo v takej miere ako práve HAK.

autor
26. feb 2024

No práve ja keď beriem antikoncepciu nemám žiadne bolesti a keď vysadim idem sa zblázniť skrabem steny od bolesti doma .....