Antikoncepcia počas dojčenia

jarkan09
9. okt 2021

Cavte baby čo hovoríte na hormonálnu antikoncepciu počas dojčenia a aká je podľa z vas ta najlepšia mám 1 a pol ročnu dcéru ktorú stále kojim a ešte nikdy som žiadnu antikoncepciu neskusila tak sa chcem opýtať

srferreira
9. okt 2021

Ja som zaviedla antikoncepciu este v sestonedeli. Normalne kojim, syncek ma 8m. Ktora je najlepsia? To neviem ti odporucit. Ja mam implant.

amelie2017
10. okt 2021

Ja som akurat predvcerom zacala brat cezarette. Brala som ju aj pri dcerke, len vtedy som mala spinenie a krvacanie pocas celeho cyklu. 3 dni ano, potom par dni pokoj, potom zas. Uvidim, ako to bude teraz. Pisu to aj v pribalovom letaku. Ze bud toto alebo aj nemusi byt ms vobec. Ale vtedy mi aj velmi skoro odislo mlieko, tak som ju nebrala dlho.

amelie2017
10. okt 2021

Inak na totonti najlepsie odpovie tvoj gynekolog. V prvom rade ti musi vziat krv, ci vlastnd hak mozes brat.

janinah
10. okt 2021

Nikdy by som hak počas dojčenia nebrala.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarkan09
autor
10. okt 2021

@ptmt1011 prečo humus?

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terezia1105
10. okt 2021

@jarkan09 ja beriem azaliu hneď po 6 nedeli som si ju dala predpísať uz 10 mesiacov.ziadny problém za mňa super

janinah
10. okt 2021

@terezia1105 správnejšie by bolo napísať-žiadny viditeľný a teraz problém...čo hak môže narobiť s tvojim telo alebo s telíčkom detským sa môže ukázať až po rokoch...a nik to s HAK nemusí spájať,farmafirmy predsa o niečom takom nebudú robiť výskumy,to je jasné...ale tvoje problémy s pečeňou,pankreasom,cievami po 50tke s tým kludne môžu súvisieť /názor môjho gynekologa/ a tiež ak bude tvoje dieťa mať horm. poruchu tak môžeš si byť úplne istá,že si mu k nej "nepomohla"...?

janinah
10. okt 2021

@ptmt1011 tiež som celý plodný život prežila bez HAK a nemám 10 detí ,dá sa žiť aj prirodzenejšie ako napchávať sa roky hormonami a počas dojčenia je pre mňa zločin to jesť

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz