Antikoncepcia po pôrode - prerušovaný styk

20. okt 2021

Ahojte,som 2 mesiace po porode.. Pohlavny styk mame teraz castejsie ako pred porodom,nejak sa mi to viac lubi😄 lenze predtym som brala HAK,teraz nie,kondomy manzel nemoze lebo mu to potom “nefunguje”😣 cize prerusovany styk… velmi sa bojim ze ostanem znovu tehotna,nie ze by som mu nedoverovala ale..viete..kvapocky lasky?!…ostali ste niektora takto tehotna?Alebo aku antikoncepciu zvolit ak uz nechcem brat hak? dakujem

kacena4
20. okt 2021

prerusovany styk nie je antikoncepcia... ak uz nic ine aspon gumu. mne sa podarilo po porode otehotniet do 3m a to som nemala ani menstruaciu takze drzim palceky

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tncka
20. okt 2021

Tak zvol teliesko,kedze si po porode tak uz mozes. Otazne je,kolko tyzdnov po porode sa to moze vlozit,ale to je otazka na tvojho gynekologa. A stoji cca 170e,poistovna nepreplaca. Ale za mna najlepsie investovane peniaze...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yoxinka
20. okt 2021

@elizabet173
Inak mňa toto tak vytáča … my ženy sme ochotné do seba pchať roooky hormóny, nechať si strkať do maternice kadečo, sledovať cykly … ale chlap, keď si má dať kondóm, povie, že nie, lebo mu to tak nefunguje 🤦‍♀️. Pre autorku: ja by som prerušovanú súlož neriskovala nikdy, nie že 2 mesiace po pôrode, ale to som ja, no.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yoxinka
20. okt 2021

@elizabet173
Jasné, ja rozumiem 🙂.

ada85
20. okt 2021

Mne gyn po 2 .dcére odporučila nehormonalne teliesko kvôli kojeniu a dávala mi ho po 6to nedelí inak sa zavádza po menštruácii aspoň myslím

tncka
20. okt 2021

@yoxinka hej,chlap ma jednoduchsi zivot,ked sa nieco stane,da paprce prec. Ja som volila tento sposob hlavne kvoli silnemu krvacaniu a pomohlo. U mna by ale s navrhom na prerusovany styk nepochodil🤣🤭,na to som az prilis zodpovedna

mara2010
4. jan 2022

@ada85 prosím vás a aký je rozdiel medzi homonálnym a nehormonalnym telieskom 🙂 lebo uvažujem aj ja nad nim len všade píšu niečo iné :D

mara2010
5. okt 2023

@mara2010 hormonálne po čase nebudete mať menštruáciu a nehornonalne budete mat menštruáciu a samozrejme hormonálne je viac 100% ako nehormonalne poznám pár ľudí čo otehotnela s nehornonalym