Antikoncepcia Maitalon a krvácanie

dompod
6. okt 2015

Dobry den babule. Zacala skm brat prvy krat antik. Asi v polovkcke uzivania mam take akoby krvave spinenie... Ak ju nechcembrat uplne to vysadit co mozem s ostatnymi dvomi balickami spravit??

bona
6. okt 2015

Spinenie v prvých tyzdnoch uzivania je normalne, telo si zvyka. Ak ju chces aj napriek tomu vysadit, douzivaj blister a zvysne dva vrat do lekarne.

simonkazga
6. okt 2015

tiež som mala ťažké začiatky s maitalonom, celý prvý mesiac som špinila. Po doužívaní blistra došla MS a ďalší mesiac už bol v poriadku. Žiadne špinenie, žiadne krvácanie mimo MS.

csilla1977
6. okt 2015

ja zajtra začnem .dnes posledná tabletka daylette,zajtra prvy den maitalon.s daylett som mala uz 2roky ,a uz som mala problémy,špinenie atd.vypisal gynekolog maitalon.dufam ze bude dobré. 😉

csilla1977
24. jan 2016

3mesiace v strede cyklu krvavé špinenie pár dní,teraz 4mesiac som mala už 1den špinenie.myslím že už nebudem buduci mesiac ani 1den.

andrs
30. jan 2016

Ahoj začala som brat tuto antikoncepciu beriem ju tretí deň prvé dva dni som mala slabú ms a na tretí deň už nič čo si o tomto myslite stalo sa to niekoho uz ? Ďakujem za odpovede

csilla1977
30. jan 2016

@andrs.teraz si začala maitalon? 1mesiac? mala si menzes len 2dni.predtým kolko dni trvalo?možno od Hak.

andrs
30. jan 2016

Teraz som len začala v prvý deň som si ju dala a do dvoch dní mi skončila neviem čo si mam o tom myslieť . Predtým som mala hocijako poprehadzovane niekedy som nemala dva mesiace hocijak mi to chodilo

csilla1977
30. jan 2016

@andrs -čakaj,čo bude druhy mesiac.možno je to normálné. 😉

andrs
30. jan 2016

Ďakujem za rady 😊

csilla1977
30. jan 2016

@andrs hladaj na -gynekologická poradna online-mudr.ján macejka-tam mozes opytat ,super paradna