Antikoncepcia Maitalon

petta87
24. sep 2012

ahojte babenky ma niekto takuto hak? Ja som najprv brala lyndinette 20 a pootom mi ju gyndoska zmenila na majtalonku vraj je lepsia obsahuje menej hormonov a tak. no ja som po tejto zmene som pribrala vyse 6kg a len sladke by som jedla ... 😠

lenuska1991
24. sep 2012

@petta87 ahoj, ja mam lindynette 20, ked sa smiem spytat, ze preco ti ju zmenila, koli tym hormonom? jaj u beriem vyse 3 rokov a nemam ju este nai zmenenu a mne ju dala prave koli tomu ze obsahuje malo hormonov, mozem sa spytat kolko obsahuje Majtalon?

petta87
autor
24. sep 2012

@lenuska1991 ahoj no vraj kôli tomu ze ma menej hormonov ako lindinette neviem prečo proste bez opytania mi proste zmenila neviem ale skôr milepsie nerobi ako robi....
musim sa pozriet na pribalovy letačik 🙂

lenuska1991
24. sep 2012

@petta87 ona sa ta ani nespytala, ze ci ti lindynette20 neskodi, ci s nou mas nejake problemy a tak? a len tak ti zmenila antiku? 😖 no by som sa jej asi spytala, ze naco mi ju meni ked henstou nemam problemy :D ja som spokojna nai som nepribrala, teda pribrala ale nepripisujem to jej, ja viem z coho to mam :D z ,,pazravosti" :D lindynette 20 ma 75 mikrogramu gestodenu a 20 mikrogramu etinylestradiolu. Pozri natu tvoju.

Ja som farmaceuticky laborant, a poporavde, niektore zeny ani nevedia ale je kopu antiky s rovnakym obsahom lieciv, len sa rozlisuju nazvom, aby vlastne zarobili vyrobcovia no... je to take nahlavu padnute :D

darula
24. sep 2012

ahoj,ja beriem ten maitalon asi dva roky a nepribrala som z neho,možno si pribrala kvôli niečomu inému...

bambina1003
27. sep 2012

ahoj aj to tiez beriema nepribrala som ani kilo, prave naopak viac cvicim a mam o par menej

lumasa
27. sep 2012

Kočky predám Maitalon...ak máte záujem ozvite sa...nemôžem ho užívať...

anina42
27. sep 2012

Aj ja uzivam maitalon uz rok a ziadne problemy s nim nemam.Len ma na zaciatku pobolievala hlava,inak nic.Velmi som spokojna 😉

simonkap
17. okt 2012

@lumasa ahoj, mas tu antikoncepciu este? a za kolko? v lekarn ju zozeniem za 10,2 eur 🙂

tulipka
11. nov 2012

ahoj, nemate nahodou niekto na predaj platicko maitalonu? napiste mi prosim do IP. vdaka

heli123
4. dec 2012

@lumasa
@lumasa
@lumasa AHOJ,ZA KOLKO PREDAS ?

lumasa
4. dec 2012

už ho nemám...neviem ako mám ten príspevok zmazať...

lumasa
4. dec 2012

@heli123 už ho nemám, je mu ľúto.

natashatko
6. dec 2012

Ahojte ja mám maitalon už jeden mesiac a postrehla som bolenie hlavy a strašne silný MS 😒 taktiež strašné kŕče v bruchu.. vôbec som z nej nepribrala a mám dobré libido to je + ale to sa môže po viac mesiacoch asi zmeniť.. stále rozmýšlam že ju vysadím ...čo mi poradíte?

mariankamk
6. dec 2012

@natashatko prvý mesiac je skúšobný, či ti pasuje, zistis v druhom-treťom cykle, led by už malo byt telo zvyknute... počkaj ešte 1 MS a ak dovtedy nebudeš spokojná, normálne chod ku gyn, ze ti nesedi...

natashatko
6. dec 2012

@mariankamk ďakujem za reagovanie tak teda ešte počkam 🙂 ale dufam že mi sadne konečne a nebudem furt meniť

zora256
7. dec 2012

@lenuska1991 Môžem sa spítať koľko stojí na 3mesiace Lindynette 20?Sú to 21 tabletové +7 bielych,či len 21tabletové?
@darula Ahoj!Môžem sa opítať koľko stojí na 3mesiace maitalon?A koľko tabletové sú?
Ďakujem za info dievčence,neviem akú si mám dať predpísať Hak,pretože som už brala Harmonette,Microgynon,Chloe,sú moc drahé aj tie som mala,a už ani neviem koľko druhov po čase mi nerobili moc dobre,od jedných ma hlava bolela,od druhých som mala hnačky,a ťažkosti so žalúdkom,proste hľadám niečo,čo neobsahuje veľa hormónov,aby mi nezastavilo vaječníky tak aby som potom nemala ťažskosti z ovuláciou,keďže plánujem tehotnosť o 3roky🙂.Keďže som asi 5druhov brala cez 4roky a potom 4roky mi upravovali dvaja gyndoši cyklus aby som vedela otehotnieť:-/.

lenuska1991
7. dec 2012

@zora256 su to len 21 tabletove a stoji na 3 mesiace 25.21e ale moze sa to mierne odlisovat 🙂 ja s nimi nemam absolutne ziadny problem... ale samozrejme to moze byt individualne.. beriem ich uz 3a pol roka.. teraz mi ich chce gynekologicka zmenit len z dovodu ze ich uzivam dlho tak za 5 mesiacov mi da ine... ale kebyze nemusi z tohto odvodu tak by som ich isto nemenila 🙂

bklaudia
7. dec 2012

@zora256 keď si mala toľko problémov tak prečo uvažuješ o HA? Ja na tvojom mieste by som uvažovala niečo bez hormonov...

zora256
7. dec 2012

@lenuska1991 Díky moc za info,spítam sa na ne od môjho gynekológa🙂A ak uzná za vhodné pre mňa podľa môjho ghorobopisu,tak ich budem užívať🙂Keďže som mala aj polycystický pravý vaječník,proste mne by bolo najlepšie niečo fakt čo najmenej hormónov,aby mi nezhrubla stena vaječníky znovu 😔 .

zora256
7. dec 2012

@bklaudia Pretože naraz by stál aj ten krúžok veľa,a keďže nemám sničím iným skúsenosti,tak sa mi najednoduchšie zdá a teraz aj najlacnejšie Hak,keďže condóm nemáme ani ja ani muž v láske☹.

khikha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silky260
6. jan 2013

Ahojte, pisali ste, ze niektore z vas uzivaju Lindynnete 20, tak by ste mali záujem mam jeden blister na predaj: 5€.

zdendo212
21. feb 2013

Predám maitalon 2 blistre za 10€.

sindyb
3. mar 2013

@zdendo212 Dobrý ešte máte v ponuke? ak áno napistemi na mail sindyb@centrum.sk

katushik3
17. mar 2013

Dobrý večer.Predám maitalon 2 blistre za 10€.Okolie Považská Bystrica.

nika1428
19. mar 2013

@katushik3
Ahoj, by som od teba kúpila tie 2 blistre, ak ešte máš tie tabletky 🙂

martina5000
8. máj 2013

Ahojte kocky, ostali mi 2 blistre Maitalonu, predam za 15 EUR.
V pripade zaujmu piste na: martinakassovicova@gmail.com

Pekny dnik 🙂

bea777
19. máj 2013

ahojte baby nemate nietko na predaj Mailaton dik 🙂

zuzi0911
11. jún 2013

Ahojte kocky...predam Maitalon...mam cele dva blistre a v tom tretom chybaju tri tabletky ak by nevadelo ak ano predam len tie plne blistre...cena 15 eur...

misuliacik
18. jún 2013

@zuzi0911 ahoj ja by som mala zaujem ho kupit ak to je este aktualne. 🙂 dalo by sa?