Antikoncepcia Lindynette 20

nunusik37
28. nov 2014

Ahojte,beriem antiku lindynette 20 prvy mesiac prvykrat.mala som mat uz 2 den menstruaciu ale este neprisla.je to normalne pri prvom pouzivani?

damadama
29. nov 2014

@nunusik37 Ahoj. Nepíšeš, či si už pre tým brala nejaké kontraceptíva, neviem ani vek. Ale pri braní, prípadne zmene antiky nemusí dôjsť zákonite ku krvácaniu (je to myslím aj v príbalovom letáku, ja také veci nečítam, lebo som laborantka a robila som roky v lekárni, tak to poznám, aj z vlastnej skúsenosti). Pri antike nedochádza k ozajstnej ovulácii, tak nemusíš krvácať. Tieto 20tky nie sú až také silné, práveže z tých slabších s menším obsahom hormónov. Ak sa ti to stane po dobratí tretieho balenia, konzultuj to so svojím gynekológom.
Ak berieš 1.x tabletky, používaj pri sexe ešte kondóm, aspoň ešte mesiac. Inak v pohodičke. Sleduj, či sa ti nezadržiava v tele voda-či nepriberáš alebo neopúchaš. Ak sa to bude diať, tiež to treba konzultovať s lekárom, či pokračovať alebo radšej zmeniť aplikačnú formu hormónov.

nunusik37
autor
29. nov 2014

Beriem antiku prvykrat a zatial len jeden mesiac .daakujem si mila,ze si mi napisala a poradila

tinuska0306
7. jan 2015

ja ju beriem už dlho a chodí presne ako hodinky. dokonca prichádza rovnakej hodine. ale pribrala som od nej strašne

asilin
10. máj 2016

Mam na predaj 2 blistre Lyndynette 20, prestala som uzivat a ostali mi, ak mate niekto zaujem piste spravu, 15e aj s postou pripadne dohoda.

zlatana84
8. júl 2016

Mam nazvys 2 blistre cize na 2 mesiace , cena 14€ s postou, vysadila som tak nepotrebujem už , expiracia 4/2018

emeli124
16. dec 2017

Ahojte baby.. ak by mal niekto záujem kúpiť HAK lindynette 20 3x21 tak rada by som ju predala a posunula ďalej, nakolko som si ju nenasadila.. Expiracia je 10/2019 🙂

lucka525
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
larati
29. dec 2020

Kúpim lindynette 20.dovod- gyndos má sviatky asi tiež :(