Antikoncepcia Leverette a meškajúci menzes

20. jún 2021

Ahojte som nováčik ohľadne antikoncepcie.. A zacala som prvú tabletku normálnu z tých 21 tabletok brať cez menzes 22. 5. Všetko pekne som brala ale tu 7 dňovu som vynechala a začala som novy blister.. No mal mi prísť menzes 18.6. ale nedostala som to a beriem normálne tabletku z tých 21 a niez tych 7 tabletok... Môže byť že som to zle začala brať?

elisse247
20. jún 2021

V leverette je tých sedem bielych tabletok preto aby kvázi žena nezabúdala začať užívať antiku po tých siedmych dňoch prestávky. Čo mne napríklad veľmi vyhovovalo lebo ja som jedna z tých. Takže treba brať normálne 21 dní keď sa to doberie tak buď si budeš dávať tie biele aby si to mala tak ucelené alebo si dáš sedem dní pauzu a potom už začneš s tými ružovými či aká to je farba lososová 🙂 ono zas aj chvíľku trvá kým sa cyklus nahodí po prvom mesiaci to vôbec ešte nemusí byť presne na dátum.

janai1
20. jún 2021

Veď keď si si nespravila pauzu ale začala si hneď brať druhý blister tak ako chceš mať MS?

littlebubble
20. jún 2021

Leverette užívam aj ja a som spokojná.Urobila si hlúposť tak MS nemáš.
Čakáš MS keď si si neurobila pauzu? Prečítaj si leták ako HAK funguje.

Tie biele tabletky sú len placebo a ja ich neberiem.Ak celý čas berieš len ružové tak MS mať nebudeš.

danielita1201
21. apr 2022

Nechcel by niekto nové 3 mesačné balenie s expiráciou do 03/2023 za 20 € mne ho gynda predpisala na upravu cyklu pri vnutromaternicovom teliesku ale nakoniec som ho nezačala brať.