Antikoncepcia Leverette

jeminije
5. jan 2023

Ahojte užívam antikoncepciu Leverette už druhý mesiac ten prvý som nemala vôbec problémy, no tento mesiac čistá katastrofa.. Stále mi je na vracanie nekonečná únava nafúknuté brucho.. mám v pláne zmeniť antikoncepciu len doktor má dovolenku.. počula som že to trvá len tri mesiace takéto stavy.. mali ste aj vy?

kristiii
5. jan 2023

@jeminije nie, nemala. Ja som prvý mesiac špinila, ale inak absolútne nič, zrejme ti len nesadla, prípadne máš úplne iný problém, ktorý s ňou nemá nič spoločné

rurutiax
5. jan 2023

@jeminije Ja som ju užívala asi rok, možno viac a nikdy som takéto problémy nemala. MS chodila ako hodinky a nikdy som sa nešpinila medzi cyklami. Zrejme ti nesadla táto značka antikoncepcie alebo si tvoje telo ešte na ňu nezvyklo. Ešte by som ju tak úplne nezatracovala a doužívala 3. mesiac a podľa toho sa rozhodla.

saskia_98
5. jan 2023

Mne ju po 2 mesiacoch dr menil. Dal mi Daylette. A bolo mi vtedy podobne. Bolest hlavy, ja som aj stale grcala, takze nebolo o com.

jeminije
autor
6. jan 2023

@rurutiax ja som špinila prvý mesiac a teraz zase toto mám.. nič vydržím to a uvidíme čo potom

jeminije
autor
6. jan 2023

@saskia_98 áno presne tak mám aj ja

jeminije
autor
6. jan 2023

@kristiii asi to bude tým že nesadla

kamajka
9. jan 2023

tiez som zvracala z nej, ale ja som brala tabletku rano, potom sa to nebstrebalo ako sa malo tak som tiez spinila lebo nebolo to dostatocne ked som nejake mnozstvo z toho zrejme vyvracala.