Antikoncepcia KarHleight

28. sep 2022

Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť ohľadom užívania KarHleight antikoncepcie ? Ak začnem užívať posledný riadok bielych placebo tabliet a dostanem menzes, začínam znova v prvý deň menzesu so žltou tabletou alebo doberiem najprv všetky biele a až tak začnem žlté ? Gynekologička mi to vysvetlila, ale asi som ju nepochopila a teraz som z toho úplne popletená.

janai1
28. sep 2022

Keď doberieš biele, začneš brať žlté... Ved krvácať budeš počas užívania bielych a tie treba dobrať všetky resp. si dať pauzu 7 dní

autor
28. sep 2022

@janai1 ďakujem veľmi pekne, nebola som si istá , beriem antikoncepciu prvýkrát v živote

ropucha6
28. sep 2022

Beries vsetky tabletky tak ako idu za sebou…to je na nej fajn, ze nic nepocitas.

kikus278
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simma121
19. máj 2023

Prosím vas idem užívať antiku karhleight prvy krat. Mam zacat prvy den menzesu zltou alebo bielou tabletkou? Ďakujem.

leahadn
14. júl 2023

ahojte, ak by mal niekto záujem mám na predaj 1 blister antikoncepcie Karhleight 🙂 tiež posuniem za výhodnejšie ako je v lekárni

petruska3331
21. sep 2023

@leahadn
@leahadn ahoj ešte máš na predaj?

kamienkova33
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petruska3331
28. dec 2023

@kamienkova33 za koľko? A dátum exspirácie?

dandula16
6. máj 2024

Dobrý deň, chcem sa spýtať či má niekto skúsenosti s oddialenim menštruácie pri užívaní antikoncepcie karhleight. Myslím tým že po užití 21 aktívnych tabletiek začnem brať nové balenie bez užívania 7 placebo tabletiek.
V príbalovom letáku sa píše že sa to neodporúča, ale chcem vedieť prečo?
V minulosti som užívala inú značku antikoncepcie a tam s tým nebol problém.
Prípadne ak potrebujem aby mi menštruácia (kôli 4-dňovej dovolenke pri mori) skončila o 2dni skôr, je možné zobrať o 2 aktívne tabletky menej a začať s placebo tabletkami? Dostanem teda menštruáciu o tie 2 dni skôr a skončí o 2 dni skôr?
Chcem len vedieť či má niekto s tým skúsenosti.
Ďakujem