Antikoncepcia Cerazette

mischell0110
7. nov 2014

Je tu niekto,kto uziva tuto antikoncepciu?Mne ju doktorka predpisala hned po sestonedeli.POvedala,ze ju mam brat vkuse,bez pauzy,vraj ked kojim a budem ju brat menzes nedostanem.No som 4,5 mesiaca po porode a beriem ju tak ako kazala,kazdy den bez pauzy a kazdy tyzden mam asi 2 niekedy aj 3dni krvave vytoky.Ked som to mala po mesiaci,povedala som to DR.tvrdila,ze to su hormony este po porode narusene,ze sa to uz upravi,no stale je to to iste.Kazdy tyzden spinenie aj 2-3dni a to uz skoro 5mesiacov a uz mi to ide fakt na nervy.Ma niekto podobne skusenosti?Ako beriete vy tuto antik. tiez kazdy den bez pauzy,ci ako?

jorika12
7. nov 2014

Zdravím, brala som bez pauzy a nemala som menzes vôbec. Tak neviem.

luciaalex
9. nov 2014

Mam ju uz roky, menzes nemam, berie sa bez pauzy kazdy den. Je (podla mna) super, kvoli tomu ne-menzesu 😉

3kolka
9. nov 2014

Ja tiež som ju brala po prvom pôrode a menzes nebol až do ich vysadenia takže cca 3roky....teraz beriem desirette tuším tak sa to píše 🙂 tiež sa berú každý deň a menzes nemávam to už skoro rok a pol...len sem tam 2x som do teraz špinila asi 2dni

sharona67
16. apr 2015

Ahojte, ja som vysadila antikoncepciu Cerazette a ostali mi 4 neotvorené balenia (na 4 mesiace), sú použiteľné do 10/2015, ak má niekto záujem píšte na hankova.gabi@gmail.com