Antikoncepcia a výtok

dorada
17. aug 2013

Prvý krát v živote som začala brať antikoncepciu Dienorette,ale hneď ako mi skončil menzes začala som pociťovať pálenie a mám výtok.Nikdy v živote som ho nemala a s partnerom sme sa konečne chceli milovať,ale bojím sa.Je to spôsobené antikoncepciou?Nikoho som pred ním nemala.Čo s tým?Prosím poraďte.

linda20111
17. aug 2013

@dorada ahoj, podla mna to nevyzera ze by to malo byt z antikoncepcie, najlepsie by bolo ist k gynekologovi, vysetri ta, urobi vyter a bude vediet co to je, da ti lieky - tabletky, capiky alebo mozno aj masticku.. moze to byt nejaky zapal, ktory vobec nesuvisi s antikoncepciou ani so sexom. alebo este podrazdenie nejakou kozmetikou

zuzi79
17. aug 2013

toto čo popisuješ bežne ženy mávajú pri začatí brania antikoncepcie, aj ja som ju brala s prestávkami 2-krát a vždy po skončení menzesu som začala špiniť, a tiahlo sa to až do ďalšieho menzesu, potom to ustalo, aj moja kamoška to mala, pýtala som sa na gynde a že je to bežné, telo si zvyká a vysporiadava sa s antikou, takže buď pripravená, že to môže trvať aj mesiac, môj manžel bol s toho tiež na nervy už, ale čo treba vydržať, veď to nerobíme naschváľ 😒

sashabb
17. aug 2013

@dorada môže to byť aj spôsobené HAK, skus ju brať ešte jeden mesiac, ak by ti to trvalo alebo sa to zopakovalo bude to mať súvis.

dorada
autor
18. aug 2013

Ďakujem,dúfam že to prejde,lebo nič také som zatiaľ nemala.Preto ma to vystrašilo,s nikým som nebola a z ničoho som alergiu nedostala ☹

karinne
29. aug 2013

Ahojte ! Tiež užívam túto HAK prvý krát v živote, mám ju na upravenie cyklu a akné. Užívam ju od prvého dňa menštruácie, ako mi bolo povedané. Menštruáciu už nemám takú hrozne silnú ako predtým, ale má to malý háčik. Od prvého užitia až doteraz mám menštruáciu, t.j. 16 deň. Som zúfalá, nikdy som takto dlho menštruáciu nemala. Nemáte niekto s takýmto problémom skúsenosti ?

lenka6309
21. sep 2016

Ahoj 🙂
Chcela som sa len poradiť s niekym...min.mesiac som začala brať antik.počas 7dňovej pauzy ms prišla ale len taká mierna a počase už len niečo hnedkasté na 8deň som pokračovala v užívaní a už je to 3deň mala som obyč.výtok bolo ho tak viacej a dnes nič,,sucho,,je to v poriadku.
Výtok bol bezfarebný,nepáchol,nesvrbí nič len to množstvo ma prekvapilo a zrazu sucho.
Ďakujem za rady
Pekný deň