Antikoncepcia a oddialenie menzesu

19. dec 2021

Ahojte beriem antikoncepciu asi 10 mesiacov a potrebovala by som si ju oddialiť. Je možné si ju oddialiť aj napríklad citrónom, ako je písané na internete alebo len tak, že začnem brat nové balenie. A není tam riziko otehotnenia?

veronikaszabova
19. dec 2021

Normalne uzivaj 2 plata za sebou. Nic sa nestane

janai1
19. dec 2021

Precitaj si leták a máš odpoveď... Berú sa dva blister za sebou bez pauzy a ak ju berieš ako sa ma normálne si chránená ďalej
A navyše citrón možno! funguje ak neberieš hormóny ktore ovplyvňujú cyklus 😉

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
19. dec 2021

@lauristrk trepeš neskutočne 🙃 neraď keď nevieš

veronikaszabova
19. dec 2021

@lauristrk nemyslis vazne 😂😂😂😂😂😂

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. dec 2021

@veronikaszabova čiže pre skočím placebo tabletky a začnem užívať nové balenie, ktoré do užívam a 2 týždne budem brat placebo? Nenaruš sa mi tým nejak cyklus? Mate s tým skúsenosť?

ibrunova
19. dec 2021

Vezmeš tri týždne z jedného balenia, pitom preskočíš placebo a začneš hneď brať druhé balenie a jeden týždeň placebo. A začneš ďalšie balenie už klasicky.

janai1
19. dec 2021

Nie, nebudeš brať placebo... Musíš vkuse brat aktívne ak nechceš mat MS a žiadne že 2 týždne placebo... Normálne berieš aktívne, potom vynachas placebo a berieš ďalší blister a potom ak chceš mat MS tak potom z toho druhého blistra berieš placebo 4/7 dní a potom ďalší blister

janai1
20. dec 2021

@lauristrk my vieme ako vyzerá HAK narozdiel od teba 😉 nič sa nevysádza, keď ju prestaneš užívať tak vtedy dostaneš MS a nie naopak 🙃 neviem čo ti ta Veronika natrepala a zvyšku jej "sledujúcich" ale asi by bol najvyšší čas aby si ohľadom zdravia začala počúvať lekárov a nie ženskú na YT ktorá si robí "finty" s HAK 😉

malinka158
20. dec 2021

Ja som tak raz brala 2 blistre po sebe. Namiesto oddialenia menstruacie som krvacala cely mesiac. Brala som Mistru