Antikoncepcia a moje telo

rulienka
2. jún 2013

Ahojte, po sestonedeli som zacala brat HAK Dienorette, zo zaciatku mi sedela ale postupom casu to islo so mnou dole vodou, zacala som mavat strasne navali tepla, bolia ma nohy a este mi aj opuchaju, byvam strasne unavena, nie som schopna ani navarit, upratat, rano stavam ako keby som ani nespala, no a prsia mi idu vystrelit, co ich mam tak natlakovane, aj som pribrala. Podotikam nie som tehotna, robila som si test 😀 Vcera som sa rozhodla, ze sa na Hak vykaslem a dnes rano som si uz nedala. Kedysi som tiez brala inu Hak a tu som tiez vysadila, lebo mi tiez nerobila dobre. Myslite, ze vsetky tieto priznaky mozu byt z Hak, kt. uzivam?Dakujem

ketrinka17
2. jún 2013

jasne, moze za to aj hak ale mozes byt aj vycerpana ja tiez zvazujem nad vysadenim hak a nech mi dr poradi nieco ine ako sa chranit, mne straaasne popraskali zilky na nohach :( ja hlavne kvoli tomu chcem vysadit nechcem mat krcove zily...

rulienka
autor
2. jún 2013

@ketrinka17 vycerpana to mozem, vsak mam 2 male deti, ale takto naprd mi nebolo ani pocas sestonedelia, ked to je s deckami najtazsie, neviem ja to pripisujem skor tek Hak, su to svinstva co davame do seba, niekomu to nerobi, nic, inemu sa vsetko serka ako mne

aristka
2. jún 2013

ja som pred 3 tehu brala hak a okrem toho ,že som pribrala nemala som iné vedľajšie účinky po tehu som musela niekoľko krát vymeniť,podotýkam,že som mala,aj tie drahé,som si prešla peklom po telesnej stránka aj psych.tak,že som to odmietla do seba dávať a letela von oknom a duplovane,nechcem skončiť s rakovinou prsníka alebo niečím iným čo tento bordel spôsobuje... 😠

rulienka
autor
2. jún 2013

@aristka bohaca teraz som si precital letak a tam sa hovori aj o mojich lytkach, strasne ma bolia, ako keby som mala svalovicu, ale ta svalovica trva uz pomaly mesiac a zistila som ze to moze byt, ze mam naznak na trombozu, co dufam, ze nie, zajtra letim k lekarovi , to nie je mozne co je so mnou, normalne som na seba nahnevana
@ketrinka17

zuzkabeno
2. jún 2013

Veď keď prestaneš brať, tak uvidíš, či sa to zlepší. Mne to tiež nerobilo dobre, tiež som pribrala, ale to bolo ešte pred 10 rokmi a odvtedy som to neskúšala znova brať. Ja som bola z hormonálnej antikoncepcie aj dosť nervózna, aj na manžela som bola nepríjemná.

cerez
2. jún 2013

@rulienka Ja som tiež brala 3 mesiace HAK a neskutočne ma boleli nohy. Puchli mi a mávala som výbuchy nálad. Nespoznávala som sa. Vysadila som ich a bolo dobre.

aristka
2. jún 2013

@rulienka presne tak ,ak to trvá tak dlho môže ísť o trombózu a treba to urgentne riešiť a daj si zatiaľ kľudový režim a zajtra hneď k dr.

anos18
2. jún 2013

@rulienka HAK je dobre svinstvo. Moja kamoska dostala z HAK trombozu pluc.

janinah
2. jún 2013

@rulienka hak okrem iného vlpýva na cievy /negatívne/ preto ťa bolia nohy , je to svinstvo alebo ako som niekde čítala hak je biznis prehnaný cez ženské telo...fakt si to treba dobre rozmyslieť,na tvojom mieste idem na cievne vyš.

katka25m
2. jún 2013

@rulienka ked ti opuchaju nohy, urcite ich neber dalej!!!

sympa1
2. jún 2013

ja som brala po narodeni druhej dcerky doteraz HAK ..cize 5 rokov....nikdy som sa s nou nestotoznila...furt som zabudlala brat tabletky...robila mi zle tym ze som mala stale rozhadzany cyklus...co som predtym nikdy nemala..vzdy som mala presny...skoncila som tabletkami pred mesiacom...fuuj hnus! uz nikdy viac...len teraz neviem co dalej...rozmyslam nad telieskom len sa neviem rozhodnut ake a ci to nebude tiez to iste co HAK

rulienka
autor
14. jún 2013

@ketrinka17
@aristka
@zuzkabeno
@cerez
@anos18
@janinah
@sympa1 ahojte baby, tak uz sa nasla pricina mojho stavu, mam zvysenu funkciu stitnej zlazy, mam v sebe strasne vela hormonov, bola som na internom 6 hoh. behala som po vysetreniach vsetko akoze v poriadku az my prisli z krvy zvysenu stitnu, na druhy den som bezala k endokrinologiu dali lieky zakazali HAK a ja sa citim uz o nieco lepsie, dr. hovorila, ze mi to mohla vyvolat aj HAK,takto som ja dopadla.ale som rada ze sa nasla pricina a ja zase budem mat zivot taky aky som mala

anos18
14. jún 2013

@rulienka To je dobre, ze si vysadila HAK. Mam spoluziacku internu lekarku, a aj ona vravi, ze HAK je svinstvo. Vsetko dobre Ti prajem 🙂

ketrinka17
14. jún 2013

@rulienka drzim palce, vela zdravia 🙂

petula8
7. júl 2013

pokiaľ máš problémy tak to neužívaj , choď k lekárovi a nech ti predpíše iné