Antikoncepcia a meškajúca menštruácia.

lauraaa1
25. dec 2019

Ahojte. Tento mesiac som začala brať antikoncepciu. Každú tabletku som užila načas a nevynechala som ani jednu. Ale brala som antibiotiká. Teraz je to tretí deň mojej 7-dňovej pauzy a menzes nikde. Len včera som mala minimálne špinenie. Môže menzes prvý mesiac vynechať?

veronikaszabova
25. dec 2019

@lauraaa1 ja vzdy dostanem menstruaciu 4ty den po poslednej tabletke. A niekedy nemam ani menzes, len slabe spinenie.

eurysis
25. dec 2019

@lauraaa1 tiež dostávam až na 4 deň. Niekedy je silnejšia inokedy ako keby špinenie

janinah
25. dec 2019

Dávaš do organizmu niečo,čo mu nie je prirodzené,tak potom nečakaj,že bude fungovať "normálne".

lauraaa1
autor
25. dec 2019

U mňa to bola včera asi len kvapka krvi

zara0201
25. dec 2019

@lauraaa1 antibiotika znizuju ucinok. Chranila si sa aj inak?

lauraaa1
autor
25. dec 2019

@zara0201 No, ono to bolo tak, že ja som tie antibiotiká brala len jeden deň, pretože mi z nich bolo zle. Mala som len dve tabletky. v príbalovom letáku nepísali nič o učinku na antikoncepciu. A o tri dni na to som mala nechránený styk s priateľom, to ale trvalo veľmi krátko, ani sa nespravil.

ibrunova
25. dec 2019

Prvé tri mesiace môže cyklus kolísať.

veronikaszabova
25. dec 2019

@lauraaa1 pozri letak z antikoncepcie, nie z antibiotik.

lauraaa1
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lauraaa1
autor
25. dec 2019

@veronikaszabova mohli by dve tabletky až tak znížiť účinok?

michalka4193
25. dec 2019

Po 1 z antb ti nemohlo byť zlé po uži ani tabliet 1 deň lebo antb zaberajú až na 48h až 72h.a áno dokážu znížiť účinok a po 2 na 3 deň ju dostať nemusíš máš ju dostať do 7 dní ja dostávam na 5 deň a 2 krát sa stalo ze až na 6 den

lauraaa1
autor
25. dec 2019

@michalka4193 Pochopila by som, že by antibiotiká znižovali účinok pri bežnom užívaní, ale ja som ich brala len jeden deň. Preto sa mi ani nechce veriť, že by mohli mať účinok

viktoria1425
25. dec 2019

Môže vynechat ak na dalsi mesiac nepride urob si test. Kym si telo zvykne moze to trvat, nepanikar🙂

modrykoniicek
25. dec 2019

Ja som brala antiku pol roka MS nedošla...dr zvolil postup cez vyvolávačku.Ale zbytočne.Došla mi až po 2druhej.
A nebolo to vôbec potrebné.
Minulý mesiac mi MS neprišla vôbec počas pauzy a predpokladám, že nepríde znovu.

lauraaa1
autor
26. dec 2019

Dostala som MS túto noc a zatiaľ je riadne bolestivá