Antikoncepcia a dojčenie

17. aug 2024

Išli by ste do toho alebo radšej počkali po ukončení dojčenia ?

janinah
17. aug 2024

Cez dojčenie nikdy .

egonsk
17. aug 2024

pri dojceni sa pouziva ina ako bezne, aby nemala vplyv na babo.

beata_k
17. aug 2024

Nikdy by som nedojcila a zaroven brala HAK

patta89
17. aug 2024

Ja som pri prvom synovi dojcila a aj brala tabletky...a vsetko bolo ok...ja som vedela ,ze urcite v tom case nechcem druhe, takze takto som sa chcela chranit...moj gynekolog mi predpisal take, ktore sa mozu pocas kojenia

janinah
17. aug 2024

@egonsk a kto ten vplyv skúma? Vyšetrujú niečo u bábätiek? Spája niekto problémy trebárs s poruchami plodnosti či cyklu v ich neskoršom veku s tým.ze mama počas dojčenia užívala hák? Robí niekto tým detičkám trebárs sono vaječníkov?
Nie.kto by toto podporoval.hadam len nie farmafirmy? Neohrozia biznis ...
Je to na ženách.co sú ochotné riskovať...a nemusí byť nikto odborník.staci použiť zdravý sedliackym rozum.

egonsk
18. aug 2024

@janinah Ja ti tvoj postoj neberiem a pevne verim, ze mas rovnaky postoj aj ku chemii v potravinach, preto nejes margariny i nepijes a nejes potraviny s umelym sladidlom a konzervantmi, tiez sa vyhybas balenej vode v umelych flasiach, lebo tie niesu BFA-free a maju vplyv na cloveka. No a samozrejme celkom urcite sa cielene vyhybas masu z obchodu, lebo dobre vies, ze je plne ATB a napichane vodou s chemiu....

Davam ti palec hore sa zodpovednost pre vychovu zdravych jedincov, lebo teraz viem, ze dodrzujes vsetko vyssie uvedene, lebo je to viacero studiami vedecky dokazane. 😉😁

beata_k
18. aug 2024

@egonsk Dojciace nemozu veeelmi vela liekov lebo to prechadza do mlieka. Brat HAK ak existuje kondom je take no...

egonsk
18. aug 2024

@beata_k ja viem a ved preto som janine napisal, ze verim, ze dodrziava aj dalsie veci, ktore vyznamne vplyvaju na novorodenca i vyvoj plodu.

beata_k
18. aug 2024

@egonsk Ale ved ti dobre napisala...

egonsk
18. aug 2024

@beata_k a ja som jej napisal nieco zle?

beata_k
18. aug 2024

@egonsk Velmi som nepochopila preco si na nu sarkasticky.

egonsk
18. aug 2024

@beata_k lebo sla na to bojovne, akoby to bolo nebezpecnejsie ako to, co som ja napisal. Podla mna je minimalne rovnako nebezpecne. 😉

janula2511
18. aug 2024

Pri dojčení sa môže hak ale len jednozložkova ako je zlynda ,dessiret,azalia.tieto sa môžu.

tamitamitami
18. aug 2024

Ja kojím a mám hormonálne teliesko už rok a všetko vporiaku, skúšala som aj antikoncepciu ale pri tej som mala menej mlieka.