Akú antikoncepciu odporúčate?

3. jan 2024

Ahojte, uvazujem, ze po porode si dam nejaku antikoncepciu, kedze prve babo bolo neplanovane a nechcem mat aj druhe podobnym sposobom. Aku antikoncepciu odporucate? Hormonalnu/nehormonánu?
Nechcem sa velmi spoliehat len na kondom-tak sme aj splodili babatko. Vdaka

zuzanockamt
3. jan 2024

Ak to plánuješ na dlhšie obdobie a nebude ti robiť ťažkosti, tak určite hormonálnu. Je to maximálna istota.

beata_k
3. jan 2024

Ak dojcis, tak je tusim na trhu len jedna. To velmi na vyber nemas. Ak nedojcis, lekar ti poradi najlepsie podla tvojich potrieb.

janai1
3. jan 2024

Ja som brala tabletky, z telieska mam hrôzu 😂 neviem prečo...
Ale lekár ti poradí najlepšie

veselo_neveselo
3. jan 2024

Porad sa s lekarom, za mna teliesko je najlepsie, nemusis nan mysliet, nic robit, dlhodobo ta ochrani...
Preber to s lekarom, co sa ti najviac hodi.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
3. jan 2024

@jj298 ? Otazka bola, co komu vyhovuje, co nie. Co odporuca z vlastnej skusenosti. Nepisem nikde, ze pridem za lekarom so ziadostou o konkretny typ antikoncepcie..

autor
3. jan 2024

@beata_k dojcim, ale snad uz nie dlho

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
3. jan 2024

@jj298 Ja som stale nepochopila ludi, ktori si pridu rypnut, no neodpovedaju na otazku a necitaju s porozumenim. Mna to teda nenapadne, otvorit si akekolvek forum, ku ktoremu sa neviem vyjadrit a odpovedat ale davat tieto mudrosti, ktore nikoho nezaujimaju🤦🏻‍♀️

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielittar
4. jan 2024

Ja som si po pôrode nechala predpísať hormonálnu, ale inú ako som brala predtým. Uvažovala som aj nad telieskom, ale to si plánujem dať po druhom dieťati.