Ako neotehotnieť bez ochrany?

kkupka
7. jan 2012

ako neotehotnieť a robiť to bez antikoncepcie alebo ochrany?

sue
7. jan 2012

:O :D ...veľmi zvláštna otázka...niekto má šťastie a roky funguje len s prerušovanou súložou...a niekomu to nevyjde hneď na prvý krát...

benne
7. jan 2012

Pri tejto kombinácii, sex a neotehotnieť, 100% istota nikdy nebude, iba ak je jeden z partnerov neplodný.. ale .. aj tam, čo ak motyka vystrelí.

12katika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katecameron
9. jan 2012

@12katika moja kamoska na tomto funguje uz 6rokov a zatial je vsetko ok baby nema

katecameron
9. jan 2012

@kkupka nechapem preco to chces robit bez ochrany ked nechces otehotniet inak je to takmer nemozne alebo ALEBO ked nechces otehotniet tak pi malinovku a kedy? pred alebo po styku odpoved NAMIESTO -to bol taky vtip

lussy211
13. jan 2012

súhlasím so @sue , my sme tak dllllllllllllho fungovali a nič, ale čert nikdy nespí. Ale ty sa to zrejme pýtaš kvôli náboženskému hľadisku čo?To jedine s lekárom, ale tam nikdy nič nemáš isté tak Ti poviem:(Najlepšia ochrana v tomto prípade je nesexovať 😖

sorciera24
13. jan 2012

@kkupka ako takuto otazku by som cakala na nejakom tinedzerskom fore, ale tu.....asi vies, ze kazdy kto ma sex, ma iste percento moznosti otehotnenia (a to aj ked pouziva ochranu).....skusat mozes, mozno neotehotnies, ale mozno ano......akoze, kto ma sex, musi ratat aj s tymto rizikom....takze tu vidim len 2 moznosti: bud sa vzdas sexu alebo vsadis aspon na nejaku ochranu...ale 100%tne to mas len bez sexu 😀

jolly84
18. máj 2012

@benne nesuhlasim, my sme s partnerom mali 7 rokov len prerusovanu suloz a neoehotnela som. potom sme si povedali, ze chceme babatko a vyslo to. takze sme plodni obaja 😀

graceful9
18. máj 2012

@kkupka pol roka sme fungovali na prerušovanej súloži a potom som otehotnela,,,takže pozor na to,,,,

benne
18. máj 2012

@jolly84 no ale to nie je 100%, to by museli prehlásiť všetci, čo praktizujú prerušovaný styk 😉

methew
29. dec 2013

Čo ja viem, tak by mali existovať špeciálne polohy z Kámasútry, pri ktorých žena nemôže otehotnieť.

zuzanockamt
29. dec 2013

@methew 😀 ... take urcite nie su ... pri kazdom sexe bez ochrany v akejkolvek polohe je riziko otehotnenia

maribell
29. dec 2013

my s manzelom sme mavali tiez len preprusovanu suloz pred prvym babom a nic..ked sme si povedali ze babo chceme tak hned na prvy sup bolo ... po porode som uz ale neriskovala a pouzivali sme kondomy.. predsalen .. ked nechcem dieta chranim sa ..

dazdovka
29. dec 2013

urobit radost partnerovi oralne 🙂

motylik94
8. jan 2014

Ahojte.mam 20 mesacnu dceru a chcela by som este jedno dieta ale bojim sa otehotniett lebo ked som bola tehotna tak som sa skoro psychycky zrutila.hrozilo mi predcasny porod vraj podla lekarou.ale nebola to pravda ☹ drzali ma v nemocnici pre nic za nic ☹ ale vazne lebo potom mi doktori povedali ze nefungovalo im ultrazvuk.proste bol to omyl.ked som bola v nemocnici tak sme sa s priatelom rozisli.no boli sme spolu skoro 4 roky.fungovalo to ale v case ked som bola v memocnici urobil to co nemal.a teraz uz rok ze mam noveho priatela a on by chcel dieta lenze ja sa bojim ze sa mi stane to iste.poradte mi prosim ☹

kofoluska
10. feb 2014

@motylik94 Rok je kratka doba na to, aby si si bola ista, ze nespravi to iste co ten predosly. Porozpravala si sa s nim o tom? Ze by si sice dietatko xcela, ale este xces pockat? Ze mas obavy kvoli tomu, co spravil chlap pred nim? Ale treba citlivo,aby to nebral osobne. Aby to nevyznelo tak, ze mu jednoducho nedoverujes.

motylik94
10. feb 2014

Ano uz som sa s nim o tom rozpravala viac krat.povedal ze on nieje taky ako ten predosly.ja viem ze rok je na to kratka doba a dobre viem aj to ze aj o 3 roky sa budem bat tak isto.mam z toho strach ze to prezijem zas.toto vsetko je dlhe co sa mi stalo.neda sa to opisat co som ja prezila.chodila som aj k psychologicke kvoli tomu.neviem sa komu vyrozpravat a mozno keby ma niekto pochopil tak by mi bolo lepsie.nemam kamaratky tak neviem sa s nikym o tom porozpravat ☹

jolly84
10. feb 2014

@motylik94 nemaj strach 🙂 ludi nemozes porovnavat, aj ked to podvedome robi kazdy. nebud vo vztahu s tym, ze co ked sa nieco podobne zopakuje. situaciu si nezovseobecnuj, aby si do toho nespadla. neviem sice co si prezila, ale pozeraj len do predu, uz nie dozadu, ak Ti to nema co dat 🙂 vidis, s predchadzajucim partnerom si bola 4 roky a sklamal Ta. dlzka vztahu este nie je zaruka, ze je to navzdy. urcite je tento priatel iny, uvidis. moooc drzim palce, nech sa dari 😉

motylik94
11. feb 2014

Dakujem 🙂 vies tazko sa mi o tom rozprava a vzdy ked s na to spomeniem tak mam taky zly pocit a som smutna z toho.mam krasnu dcerku ktoru milujem najviac na svete.mozno som mlada ale nelutujem ze ju mam.teraz byvam zo svojim novym priatelom ktory strasne ma rad moju dcerku.berie ju ako svojho a mna lubi tak isto.mysli to so mnou vazne.tak preto sme sa o tom bavili ze by sme chceli babetko.on vie ze mu nedvoverujem a vie to pochopit.no on je iny ako moj byvali aj to je pravda.ale chcem kus cakat s tym aby ma ten strach preslo.stalo sa mi to presne 2 roky dozadu a stale som na to nezabudla.proste neviem na to zabudnut.ale za pokus to stoji tak uvidim.ako sa povie cas zahoji vsetky rany 🙂