Ako na oddialenie menštruácie s HAK?

vaness110
5. júl 2019

Ahojte, mala by som takú otázku. Som momentálne akurát po 14. dni z 21 tabletkového blistra. Presne o týždeň ideme na dovolenku, tak by som to potrebovala oddialiť. Kontaktovala som online gynekológa, a ten mi ako možnosť navrhol tabletky hneď teraz ‘vysadiť’ a tým pádom mať svoje dni ešte pred dovolenkou, čo by aj presne vyšlo. No neviem úplne či sme sa pochopili. Nakoľko nechcem asi brať 2 blistre bez prestávky za sebou, by som asi zvolila túto metódu. Máte s tým niektorá skúsenosť?

simusska
5. júl 2019

@vaness110 ahoj. Mne to vychádza rovnako. Ja nebudem robiť prestávku.

vaness110
autor
5. júl 2019

@simusska a blister by sa mal asi doužívať celý či? Bez tej prestávky

veronikaszabova
5. júl 2019

@vaness110 douzivaj cele plato a nerob 7 dnovu prestavku - zacni uzivat dalsie. Ked ho douzivas, das si 7 dnovu pauzu

123369
5. júl 2019

@vaness110 ja som to robila vždy tak ako ti to povedal lekár, vždy.Bala som sa toho že keď dám 2blistre bez prestávky, začnem špiniť,takto som dostala normálnu ms, len o týždeň skôr, len ja keď som vedela dátum dovolenky,tak som si to posunula ešte o mesiac skôr.

veronikaszabova
5. júl 2019

@123369 ja uzivam bezne 2 blistre za sebou a ziadne spinenie, bolesti. Nic.

123369
6. júl 2019

@veronikaszabova áno veľa kamarátok tiež nemal s týmto problém,ale aj boli čo mali,tak ja som to neriskovala,ale určite nech si spraví slečna ako uzná za vhodné 🤷

vaness110
autor
7. júl 2019

@vaness110 ďakujem za odpovede 🙂