Aké máte skúsenosti s antikoncepciou Desirett?

zuzub
6. aug 2013

ako sa vám prejavili nežiadúce účinky, priberanie, krvácanie a pod....ďakujem

macoska
20. aug 2013

brala som ju iba mesiac,ale nakoniec som si ju dala zmeniť,lebo som bola oveľa viac nervózna,krvácanie nedošlo žiadne a tak som sa radšej vrátila ku antikoncepcii na princípe 21 tbl a 7 dňová pauza.PRIBrať som nepribrala dokonca som nejaké to deko zhodila 🙂

lucinka216
2. sep 2013

ja som prešla z cerazette na desirett a krvácanie mám len tak tak, alebo skôr žiadne, ale začali mi viac vypadávať vlasy, ale ani nejak extrémne a tiež som asi trošku pochudla 🙂)...ale inak žiadne veľké zmeny 🙂 a neviete, či to nejaká novšia, alebo už zabehnutá antikoncepcia? 🙂 ďakujem 🙂

nikina17
5. nov 2013

ja ju beriem sice len druhy den, ale som tiez zvedava. Po prvom porode som brala 2 roky Cerazette lebo som dojcila, ale ta mi nesadla asi vobec, nemohla som schudnut, stale som krvacala alebo spinila a bola som dost nervozna. Dufam,ze tato novsia bude lepsia.

iwuuska25
12. nov 2013

ahoojte dievčatá, mám na predaj 4 blistre tejto antikoncepcie desirett, kto ma zaujem napiste mi na mail: iveta.kluknavska@gmail.com, cena dohodou

kinga79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vladkaluckalukas
26. mar 2014

Kocky, kolko stoja tie tabletky?

ivkajulianka
27. mar 2014

ja som bola vcera si predpisat a chcela som a bi som nieco aj pribrala na tri mesiace som zaplatila 20 eura neviem som zvedava co bude dalej

spunticek
5. máj 2014

Tiez ich beriem. Uz budem koncit 3. mesiac. A vobec nekrvacam. Myslite ze je to normalne? Nie ze by som sa stazovala 🙂 celkom mi to vyhovuje 🙂

motylik222
29. jún 2014

Ahojte,no ja tiež prvý raz v živote beriem druhý mesiac Desirett ,prvé začiatky som moc krvácala,včera som dokonca zabudla vziat tabletku,neviem ako postupovat,maminky čo beriete tiež tuto tabletku čo myslíte nemám zjest ešte dnes za včera či netreba?! 😉

momosvec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julia1979
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriamal
4. sep 2014

Ja som ju mala a musela som ju vysadit.Zacali mi priserne migreny a otom,ze som krvacala aj 3 krat do mesiaca ani nehovoric..a krvacanie bolo omnoho silnejsie ako ked som nebrala nic.

horalka23
10. sep 2014

no mne po druhych kramoch zacalo spinit,, a trva to uz pomaly 3 tyzdne ,,, doktor mi uz 2 krat pichol cosi ze proti krvacaniu,,, nasadil mi lieky ,, ale je to na,,,,, stale krvacam :( ,,,, brutal no,, jeho riesenim je vysadit desiret a dat teliesko,, alebo ze prestat kojit,, ale mne sa pri tejto predstave vzdy zjezia chlpy,, chcem kojit pokym sa da

tothova86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monii28
3. nov 2014

Ahojte,mam pol roka po porode a dnes som sa rozhodla zmenit tuto antikoncepciu,straaasne som nervozna a podrazdena a davam to za vinu zrovna tymto tabletkam.Mam este dva platy tak ked bude niekto potrebovat dohodneme sa 🙂

michaela310
11. nov 2014

Brala som tuto antikoncepciu dva mesiace z toho druhy mesiac som mala menzes 36 dni!!! lekarka mi povedala ze mam balenie dobrat ale antikoncepciu som prestala brat a menzes do par dni skoncil...

kj2
1. dec 2014

Ahojte! Ostali mi tabletky na 2 mesiace. Exp. 03/2015. Kto by mal záujem prosím IP!

jane1983
14. dec 2014

Zdravím tiez mám na predaj celé balenie ak by mal niekto záujem ozvite sa mi do spravy

heart170413
30. jan 2015

Ahojte baby 🙂 Antikoncepciu Desirett beriem od októbra 2014, najskôr som mala časté špinenie, ale menštruácia prišla vždy na čas ako pred užívaním antikoncepcie. V decembri mi prišla tiež, ale trvala leda bolo 1 deň a potom už len špinenie. Tento mesiac mi neprichádza vôbec. Začínam mať už strach, že zlyhala :(. Chcem sa spýtať, či tie, ktoré nemáte menštruáciu vôbec, ste ju prestali mať hneď od začiatku užívania alebo aj v počase. Ďakujem za odpovede 🙂

laura0107
30. jan 2015

Dr. mi povedala ze pri tejto antikoncepcii je normalne spinenie v roznych inervaloch a aj menstruacia moze byt nepravidelna...ze to vsetkovje OK. U mna je to tiez tak... co sa tyka priberania,akne-ziadne zmeny..

janulka84
13. feb 2015

ja beriem vyse roka a ziadny mensze, ziadne spinenie, som spokojna, zmeny nebadam, ale je pravda, ze som schudla par kil, ale neprisujem to tabletkam 🙂 kila boli este po porode a aj dojcenim sa chudne 🙂 ale dnes mi gynekologicka povedala, ze ked prestanem dojcit je lepsie prejst na inu antikoncepciu, aby som mala menzes, vraj sa budem citit lepsie...

ivushka987
24. feb 2015

Ahoj ja uzivam desirett 18 mesiacov. Je pravda ze sa ovela viac potim a som aj nervoznejsia,nepribera sa z nej. Krvacanie nemam ziadne. Rozmyslam nad zmenou. Chcela by som mat uz klasicky cyklus. Chystam sa buduci mesiac ku svojmu dr.

adriana1988
11. máj 2015

Ahojte, mam na predaj dva blistre Desirett (z jedneho chyba 6 tabletiek) Expiraciu ma 8/2016. Ja ich uz nevyuzijem. Cena dohodou

merteuil3
16. máj 2015

Ahojte, mám na predaj 3 blistre, vôbec nepoužité. Cena 15,- Eur.

katkapetkova
9. jún 2015

ahoj, tiež mám 3 balenia na predaj, 18 eur vrátanie poštovného.

kakyta
5. júl 2015

Ahoj aj ja mam 2balenia(na 2mesiace), predam lacno,piste ip

monna3
5. sep 2015

Ahoj ja beriem tabletky us 2 roky nekrvacam vobec a priberam z nich som nervozna

adrishiatko
9. sep 2015

Ahojte ak by nieko chcel mam 2 balenia Desirett lacno predam, ja uz nekojim takze mam inu antiku. Ak by bol zaujem tak IP

ewula23
10. sep 2015

ahojte, tiež mi zostali dva blistre Desirett-u. V prípade záujmu IP, na cene sa dohodneme.

renata1993
4. nov 2015

Ahojte prosim vas pribera sa s tejto antikoncepcie