2 týždne po zavedení Mireny stále krvácanie

ly5ka
1. máj 2024

Dobry den, chcem sa opytat, ze ako mam postupovat? Mirenu mam aktualne 2 tyzden a stale krvacam..sice slabsia bola menstruacia..ale stale v podstate trva.. normalne pred mirenou trvala max 6 dni, teraz krvacam uz 14 den...a nezda sa, ze by sa znizovalo.
Doktorka po tyzdni na kontrole, vraj zalozena je dobre, a treba nechat tomu cas..ale kolko mam este cakat??.. ved predsa nemozem menstruovat mesiac alebo 2 mesiace v kuse.. ma niekto skusenost, ze po 2 alebo 3 tyzdnoch to nakoniec prestalo??

1fifinka1
1. máj 2024

6mesiacov trvá kým si telo ako tak zvykne. Je to úplne normálne. Ja som spinila dlho. Bude sa to zlepšovať.

lasona
1. máj 2024

Ja tiež spinim neustále, teliesko mam od januára...ale mne sa ešte aj posunulo, museli mi ho v celkovej anestézie naprávať🙈odvtedy mam výtok stále, aj trosku krvi, takže neviem ci je to menzes, či nie...lebo nosím iba intímky

cezpat
1. máj 2024

@ly5ka Ja som krvácala viac či menej možno aj dva mesiace v kuse. potom špinenie dlho... ako sa píše vyššie, trvá to cca 6 mesiacov... Už ju mám 3 roky a odvtedy nemám žiadnu menštruáciu ani špinenie. Ako ten začiatok nie je nič moc, ale potom to stojí za to....

ly5ka
autor
1. máj 2024

@cezpat dakujem, tak ja to este skusim pockat... ved to ze vela zenam to nakoniec ustalo..tak verim🤞 ze aj mne...