Vonný difuzér

stankadu
5. nov 2017

Ahojte, chcem si kúpiť vonný difuzér, no neviem aký? Kamoška si kúpila najprv taký lacnejší z elektra, no tvrdí, že jej to skoro vôbec nevoňalo. Tak si kúpila drahší, z fy. z ktorej kupuje aj éterické oleje. Vy máte aké skúsenosti? Ďakujem.

siska53
5. nov 2017

@stankadu my mame priamo od firmy, od ktorej mame aj esencialne oleje - silice. Je to super.

stefi_k
6. nov 2017

My mame infinitoo, ultrazvukový, s časovačom a lampou ktorá mení farby ale da sa nastaviť aj tak aby len svietila. Dostala som ho od dcérinej krstnej používajú rovnaké u nich v nemocnici, je super najmä pri nádche a pod.

lavender273
6. nov 2017

Ja mam difuzer od firmy od ktorej beriem esencialne oleje. Mala som aj iny difuzer ale nebol taky efektivny (trebalo davat viac EO a nevonalo to dlho ).

stankadu
autor
6. nov 2017

Ďakujem ❤

zdena12345
6. nov 2017

pred nedavnom bol v lidli. kupila som to koly detom co maju respir. problemy. Robi pekne "paru" a ked davam silice (kupila som v lekatrni) tak to pekne prevania a hned sa lepsie dycha

annale
5. okt 2019

@lavender273 prosím ta mohla by si mi napísať trebárs aj do správy aký máš difuzer, chcela by som nejaký kvalitný kúpiť a nemám skúsenosti. Pekný den

lavender273
5. okt 2019

@annale
Ahoj. Ja som kupovala dotteru, lebo som to mala v balicku. Mozno tato stranka ti pomoze sa rozhodnut. https://kouzloesence.cz/jak-si-vybrat-svuj-arom...

Osobne maloco uz difuzujem, presla som na osobny inhalator (taka ako vicks tycinka) , je to silnejsie. Mam rozne kombinacie hned po ruke.

annale
5. okt 2019

@lavender273 ďakujem.