Vitamín C rozpustný v tukoch ascorbyl palmitate

smile333
27. mar 2015

Ahojte mamičky,,, prosím o radu kde by som mohla tento "výrobok" - vitamín C rozpustný v tukoch zohnať... s homeopatkou riešime detox očkovania a k tomu mi povedala okrem iného aj tento vitamín C rozpustný v tukoch že jej mám dávať,,, len ho neviem tu na SR zohnať ani v ČR. Iba v ČR na stránke českej, ale neviem ako to mám zaplatiť lebo mi neberie účet a keď aj, tak nie IBAN atď...
A tiež sa chcem opýtať či máte s tým skúseností - s takýmto vitamínom C rozpustným v tukoch... a ak, tak aké? Prečo ho beriete, kde ste zohnali a či nie je aj iný vit. c rozpustný v tukoch... ďakujem

vieraspacka
19. máj 2015

Jeden z najbohatších prírodných zdrojov vitamínu C je Amalaki. Navyše je veľmi dobré ako detox od ťažkých kovov: http://www.planetayurveda.sk/amla-amlaki-rasaya...

kascakova
21. máj 2015

Vitamin C je rozpustny vo vode nie v tukoch povedz tvojej doktorke.Mala by to vedieť

monkabr
21. máj 2015

@kascakova Ascorbyl palmitate je forma vitaminu C rozpustna v tukoch, aj to by mala doktorka vediet 🙂

smile333
autor
23. máj 2015

ALE EXISTUJE AJ ESTER VIT. C A TEN JE ROZPUSTNÝ V TUKOCH

timeejkaa
15. jún 2015

Ahoj, nájdeš ho aj u výrobcu Tachyon Technology Pharm v Bratislave (web: www.multivitamins.sk) . Vyrábajú 100% prírodné doplnky výživy. Majú aj viac dopnkov, ktorých spčasťou je vitamín C. Určite si pozri minimálne stránku a skús to. Veľa ľudí to pochvaľuje ;)