Syn má opuchnutý palec, čo s tým?

kristina27299
25. dec 2019

Dobrý večer, Pred asi hodinou som tu písala o synov palec ale neviem prečo mi neide zobraziť už ten príspevok tak to skúsim ešte raz.
Podľa jeho slov zakopol o posteľ a teraz asi týždeň mu opuchá palec. Ráno je to vždy normálne ale počas dňa stále opuchne a je tam vidieť asi hnis ktorý nevyteka ani sa nedá nijak vytlačiť lebo to má veľmi citlivé. Čo s tým ? Už sme robili kúpeľ v nechtiku a nevieme čo ďalej. Ďakujem za každú odpoveď

gelifil
25. dec 2019

precitala si si moju odpoved?

kristina27299
autor
25. dec 2019

@gelifil nestihla som. Keď klidnem na ten prvý príspevok stále mi vyhodí že s technických príčin neide otvoriť. Ale ostatok mi všetko funguje.

gelifil
25. dec 2019

@kristina27299 ano,a j mne to hadzalo toho kona...takze znova, to zlte okolo je hnis...musi ho to strasne boliet...priloz a zaviaz mu an noc platok mastnej slaniny alebo platok paradajky...kupele v repiku a ak mate moznost, svietit biolampou...ale ten hnis musi kazdopadne von...chudak, urcite ho to boli☹

kristina27299
autor
25. dec 2019

@gelifil ďakujem krásne ideme skúšať. Pekný zvyšok sviatkov ☺️

cacianka
26. dec 2019

Propolisova tinktura - tycinka do usi namocena a presne na miesto s hnisom dubkat.alebo na tamponik namočit a priložiť, prelepiť. Kupel v odvare z repika

gelifil
26. dec 2019

@kristina27299 no ako sa dari?

kristina27299
autor
27. dec 2019

@gelifil je to na dobrej ceste, prikladáme paradajku a hnis už skoro zmizol. Ďakujeme pekne

gelifil
27. dec 2019

@kristina27299 juuuuuuuuj, tak sa tesiiiiiiim!!!aj ten propolis moze byt dobre liecivy a striedat s repikom cez den na par minut, zas velmi nerozmocit