Štítna žľaza - liečba bylinkami

kristinka128
8. mar 2022

Ahojte, chcem sa spytat ci tu je niekto komu sa podarilo bylinkami a tinkturami odstranit alebo aspon zmensit uzol na stitnej zlaze dakujem

54tinka54
8. mar 2022

@kristinka128 neviem či by ti konkrétne toto vedelo pomôcť na tvoj problém, ale ja mám zníženú funkciu štítnej žľazy a na nejaký čas som vysadila euthyrox a skúšala som brať gynex kvapky.. potom som išla na kontrolný odber na endokrinológiu a výsledky som mala super.

kristinka128
autor
8. mar 2022

@54tinka54 ahoj, mne stitna pracuje dobre ale o tych kvapkach som pocula ze su velmi dobre

kimina21
8. mar 2022

@kristinka128 ja nemam skusenost,ale zevraj kloktanie lipkavca syridloveho pomaha

54tinka54
8. mar 2022

@kristinka128 tak skús 🙂 za skúšku nic nedáš
Viem že niektoré ženy písali že sa im vďaka gynexu stratili myomi tak možno aj na uzol na štítnej zlaze by zabral

lala123
8. mar 2022

@kristinka128 mas len uzol alebo aj zníženú/ zvýšenú činnosť šž? Niekde som čítala, že pomáha vysadiť lepok a laktózu ale to skôr pri autoimunitnom ochorení štž

renny8
2. apr 2022

@kristinka128 ahoj pred dvoma mesiacmi sa ku mne dostala morská riasa s obsahom organického jódu, prírodný silný detox podporuje správnu činnosť štítnej žľazy a vyrovnáva hormonálnu nerovnováhu v tele. Ja som mala veľmi veľa estrogénu a z toho zdravotné problémy, a veľmi silné migrény 20 rokov. Ako som ju začala jesť migrény sú preč, tým pádom estrogén mam tak ako ma byt 😊 môžeš mi napísať ak by si chcela viac info, kľudne napíš rada pomôžem 🤗🌺☀️

lala123
3. apr 2022

@renny8 prosím ta o akú riasu ide? Dakujem

paja_92
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paja_92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vratik86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sollita9
13. jan 2023

Dobrý deň. Veľmi rada sa zapojím do vašej debaty milé žienky 🙂 Ja sa venujem ucelenemu a komplexnemu pohladu na uzdravenie prirodnou cestou 🙂. Stitna zlaza ja velmi dolezity organ, ktory je centrom nasej rovnovahy v tele. Riadi distribuciu hormonov, metabolizmus, riadi vapnik v tele,...Preto je dolezite ju mat zdravu. Uzliky znamenaju ze sa nieco deje, a pricinou moze byt EBV virus, ktory ak je nase telo oslabene, napadne prave aj stitnu zlazu. Pricinou tvorby uzlikov je preto znecistenie nasho tela tazkymi kovmi, chemiou, bakteriami,jedmi, parazitmi,liekmi,...Ja pomaham ludom uzdravit sa z chorob tym ze riesime spolocne pricinu. Ak ju odstranime, telo sa samo zacne uzdravovat. Preto ak si chcete uzdravit stitnu zlazu a dst telo do rovnovahy, riesenim je ocistit sa komplexne pomocou surových byliniek a samozrejme úprava zivotopsravy je tiez nevyhnutna (žiadne diéty). Poznam pripad pani, ktora sa takto zbavila lieku eutyrozu na ŠŽ. Dnes trpi poruchou ŠŽ veľmi veľa zien :( Preto kazdej jednej z Vas poradim blizsie, ak budete mať záujem. Uzdravenie je trvalé, pokiaľ sa budete o telo pekne starať 🙂 Kludne mi píšte tie, ktoré máte zeriozny zaujem správičku ;)💃

iveetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iveta57
20. feb 2024

@sollita9 dobry vecer co pomaha na zmensenie uzlika na stitnej zlaze?

liluska18
26. feb 2024

@sollita9 Zdravím Vás, počuli ste o "lieku" Štítna žľaza kontrola telesnej hmotnosti čo sa dá kúpiť v drogérii DM : https://www.mojadm.sk/dr-chen-patika-kapsuly-na...

podľa Vás môže ublížiť?
Ďakujem za Váš názor

7lenicka7
7. mar 2024

@sollita9 Dobrý deň, môžem poprosiť nejake informácie ohľadom štitnej žľazy?
Ďakujem