Som za alternatívnu medicínu

lucyk29
13. nov 2015

Pomaham ludom vyriesit ich zdravotne problemy cistymi prirodnymi vyrobkami BEZ CHEMIE ! Kazdemu komu zalezi na jeho zdravi ich vyskusa a neolutuje ,ze si vybral spravnu cestu . Lieky vyriesia zdravotny problem,ktory Vas momentalne tazi ale ta chemia ,ktoru obsahuju napadne dalsiu cast tele ....Budem rada ak mi napisete Vas nazor na bylinky ale rada Vam mozem aj poradit .

reiva
10. dec 2015

My používame prírodné produkty z aloe vera a včelie produkty a sme veľmi spokojní. Kebyže nevyskúšame, tak ani neverím ako dokážu pomôcť 🙂

annamalaga
13. apr 2021

Ja som za romalnu medicínu a odbornosť lekárov k tomu. Alternatívna medicína ešte nikoho nevyliečila. Amen

demonika11
19. máj 2022

@annamalaga nesúhlasím s vami vôbec. Veľmi zlá skúsenosť s,, doktormi,, vyliečili sme sa aj bez nich. Stačilo mi, keď mi Dr. povedala, že ma syn nádor a treba zistiť kde....velka odborníčka :D som za prírodnú liečbu a lieky vyvolávajú ďalšie zápaly, nech si každý hovorí co chce, tlmí príznaky,nic viac....

alexandra2010
19. máj 2022

som lekarka a za alternativnu medicinu. riesim pricinu chorob a nie potlacam priznaky. ked pacient to vyslovene pochopi a chce.