Šankprakšalána- črevná sprcha- skúsenosti?

simculllka
17. okt 2018

Ahojte,

skúšali ste niekto očistnú kúru, ktorá spočíva v tom, že pijete slanú vodu a precvičujete si 4 základné cviky a tým pádom sa vám prečistia črevá? Zaujímajú ma vaše skúsenosti. Pre tých, čo nevedia, čo to je, dávam link, kde je to celkom dobre popísané. Ďakujem za vaše názory.

https://www.jogaprezdravie.sk/ocista/item/41-cr...

korunka1
17. okt 2018

@simculllka ja som to raz skušala.Detailne som spoznala všetky skulinky našho wc, po nejakej dobe ma napinalo už len pri pohľade na fľašu tej slanej vody a nespozorovala som žiadne úžasné účinky. Akurát som mala viac roboty s čistením wc a pol dňa bolo ta-tam,keďže som nič iné nemohla robiť. 😁😂🤔

prevenar
17. okt 2018

@simculllka ja to robim pravidelne tak 1x rok 🙂

- pouzi himalajsku sol
- pouzi studenu vodu
- nepotrebujes ziadne specialne cviky
- 1l vody / 6g soli
- priprav sa na to ,ze zacne sa to po 2ch litroch vypitej vody ..a potom musis vypit dalsie 2-3 litre . cize cca 5 litrov vody na uplne vycistenie. nie je to zrovna PRIJEMNE. 🙂 (pocit odporu k pitiu dalsej vody, bolesti brucha - hlavne do 2ch litrov , zvracanie a pod. musis byt fakt odhodlana)
- neveceraj a zacni na druhy den hned na lacno ako vstanes.
- cele to trva cca 2 hodiny.
- ano, na 100% sa precistia 😉

pocit "po" je super aj par dni ..je to idealny zaciatok na zmenu stravovacich navykov . ak potom do seba nahadzes udele klobasy , zalejes pivom a kolou ..tak to asi ani nema zmyslel vobec robit . 😉

nemas zac :D

simculllka
autor
18. okt 2018

@prevenar ďakujem ti veľmi pekne za rady a skúsenosti, ja sa na to odhodlávam, no uvidíme, či to dám..🙂

juliet86
18. okt 2018

@simculllka a na co? preco ta to pritahuje. keby si mala zanesene crevo tak lezis na are. zbytocne si narusis floru creva a narusis si vstrebavanie zivin