Poznáte dobrého liečiteľa?

tojada
28. feb 2014

Sobrý deň, chcela som sa opýtať, či poznáte skúseného alternatívneho liečiteľa. Doporučili nám p. Viliama Fejesa zo Svätého Juta, ale vraj už nežije, tak neviem, čo je pravda. Ak máte na niekoho kontakt, prosím, dajte vedieť.

ivetlo
28. feb 2014

Ahojky. Ja som bola v Trenčianskych Tepliciach na Učiteľaku. Býva tam len raz za mesiac. Nespomeniem si teraz na meno. On chodi aj do Trenčína a Nového Mesta. Ja prezistim a zajtra napíšem meno aj kontakt.

maca242
28. feb 2014

@tojada Z vlastnej skusenosti mozem vsetkymi 10-timi odporucit MUDr. Čížkovú, sedí v Bratislave. Je sice origos lekar, ale nechodi v bielom a nema ani klasicku ambulanciu. Zaobera sa tradicnou cinskou medicinou, homeopatiou, akupunkturou a podobnymi vecami. Je naozaj perfektna a velmi, velmi mi pomohla. Prve sedenie stoji 20€, co vobec nie je take strasne (v porovnani s kadejakymi sarlatanmi) a kazde dalsie 10€. Mna chcela znova vidiet o 6 tyzdnov a potom uz vobec, kedze mi pomohla. Na termin sa caka asi mesiac, ale stoji to za to, naozaj.

jul11
28. feb 2014
tojada
autor
28. feb 2014

@ivetlo Ďakujem a teším sa na kontakt
@maca242 Ďakujem, potrebujem to pre staršieho pána, pokúsi sa tiež opýtať, či by mu pomohla v jeho problémoch

tojada
autor
28. feb 2014

@ivetlo Nie je to náhodou p.Dedik z Trenč. Teplíc?

janulik979
28. feb 2014

@tojada ahoj, my chodime panovi Raucherovi do Stupavy....dost nam pomohol a financne sa mi to tiez zda v pohode....ak by si chcela kontakt ozvi sa

tojada
autor
28. feb 2014

@janulik979 Ahoj, veľmi by ma to potešilo, ďakujem, ak ho pošleš na IP.

ivetlo
28. feb 2014

@tojada Áno, je to dedik. Toho som myslela. Ja som bola spokojná. Známa k nemu chodila kvôli nespavosti a aj babka bola y neho.

janedoe
11. feb 2015

@maca242 Ahoj nemôžem ťa poprosiť adresu Mudr. Čížkovej, alebo kontakt? Ďalšie už vygooglim 🙂

lucusa75
21. feb 2015

Ahoj ja poznam 2 a mozem len odporucit ale zalezi aj od problemu... kazdy kam chodim ja sa zaobera niecim inym... 🙂

domca1828
25. feb 2015

ahojte prosim vas mohol by ajmne napisat niekto kontakt na dobreho liečitela ?

alternativna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csolleovazlatica
21. feb 2022

@janulik979 poprosim cislo na p.Rauchera zo Stupavy dakujem