Poradíte homeopatikum pri chrípke, prechladnutí a kašli?

lucy163
9. feb 2012

potrebujem pre ročného syna...dakujem 🙂

sisaha
9. feb 2012

oscillo - chripka, prechladnutie
stodal sirup -kašel

alex31
9. feb 2012

uz som to tu raz niekde pisala tak ak by pomohlo tak pre info co zabera u nas ... Nech si hovori kto chce co chce na mojom malom naozaj zaberaju !!! Len ich treba nasadit hned ... nie som studovana homeopatka a preto sa v tom prvom priznaku skor spolieham na viackomponentne teda osvedcene - Oscilo, Homeogene, Coryzaliu, Paragrippe a Stodal.
Pri prvych naznakoch po prve tri dni 2x Oscilo (pol ampulky - teda 1 ampulka na den), ked zacina nadcha a objavi sa prvy naznak soplika tak urcite Coryzaliu podla navodu spolu s osvedcenymi prirodnymi kvapkami Sinupret. Ak to vyzera na kaslik tak Stodal kvapky a samozrejme cmulame Homeogene aby nam to pre istotu nepreslo na hrdlo. Pri zacinajucich chripkach ale hlavne uz rozvinutejsich stadiach - Paragrippe - podla navodu
No a pri velmi silnej nadche ked silno tecie soplik a tecu uz aj slzicky z oci tak sme uz skusili aj jednozlozkovu Allium Cepa a super zabralo takze urcite uz aj tu budeme mat v lekarnicke

Kazde dieta je ine ale nam naozaj homeo zabera .... ked nepotlaci chorobu hned tak aspon pomoze k rychlejsiemu vyzdraveniu. Ale to len pri takych "beznych" ochoreniach. Pri niecom vaznejsom by som urcite radsej navstivila homeopata. No a este berieme Oscilo aj preventivne 1 x tyzdenne pol ampulky... asi od novembra a pokracovat chcem az do konca aprila a zatial nam to zabera Tolko moje skusenosti z toho co zabera u nas doma 😀

estterka
9. feb 2012

tak homeopatiu ma predpisovat homeopat-to nema nic spolocne s beznymi liekmi-ze na ten isty priznak dostanu dvaja ludia to iste. berie sa do uvahy celkovy stav cloveka. tie komplexy z lekarne mozu,ale vobec nemusia pomoct. idealne,ak by si mohla skonzultovat s odbornikom.

@alex31 z tej ampulky oscilo staci par guliciek naraz,ani nie polka a mas to na veeelmi dlho 😉

ivirk
9. feb 2012

Kombinovat oscillo a paragrippe a na kasel sirup Stodal. Dobre to zabera 🙂