Poradíte dobrého ľudového liečiteľa v Košiciach a okolí?

yvana1212
4. apr 2016

Ludovy liečiteľ

sablona
4. apr 2016

To myslíš vážne?takym šarlatánom veríš ?

yvana1212
autor
4. apr 2016

nie každý je šarlatan, mne jeden povedal pravdu čo ma čaka a stalo sa to do bodky

sablona
4. apr 2016

A načo ti to je vedieť

sablona
4. apr 2016

Sama si škodíš a riadiš sa tým co ti povie šarlatán ... Je to tak oni len manipulujú s ľudmi so slabou psychikou

terezka1947
5. apr 2016

@yvana1212 suhalsim...su ludia,kt. vela veci vedia.....ALE je ich zalostne malo
a novodobi vestci vedia povedat veci tak sikovne,ze sa urcite splnia..najma,ked aj sama budes hladat vzdy tie ich slova vo svojom zivote
ved si len pozri vestenia v telke...ja sa vzdy bavim na tom ako je samotnym "vestcom" smiesno z ludi,kt.im volaju a pytaju sa...a zamysli sa fakt nad tym
bylinky su jedna vec=a verim,ze ich silu mozu dobry bylinkari poznat...ale ine veci...to nie,apson bud opatrna v tom,co pocujes,ked uz tomu tak veris

yvana1212
autor
5. apr 2016

nemala som na mysli bylinky....

sablona
5. apr 2016

@yvana1212 tak si to vôbec nepochopila co ti Terezka pisala...komu niet rady tomu niet pomoci

yvana1212
autor
5. apr 2016

ja som sa pýtala či niekto pozna a ma skusenosti a nie kritiku

sablona
5. apr 2016

prepac,ja ta chcem len zachranit...nevyhadzuj prachy za odžub

terezka1947
6. apr 2016

@yvana1212 hej,mam skusenosti=nastastie nie vlastne...a mali fatalne nasledky tie skusenosti...
liecitelka nebola malo znama...tak preco liecitelia?aspon ich "nazor" prediskutuj aj s lekarom.

lucylka25
7. apr 2016

Zdravim, určite doporucujem kvalifikovaneho a studovaneho homeopata. Ziaden sarlatan s kyvadlom, ale vystudovany clovek, ktory sa nadalej vzdelava. Doporocujem vyberat z tohto zoznamu: http://www.komorahomeopatov.sk/zoznam-homeopatov

teodozia
14. apr 2018

Ja už na žiadnych liečiteľov neverím. Všetci sú to podvodníci a hlavne liečiteľ ktorý si vypýta za hodinu čiastku, ktorú nezarobí robotník za celý deň...Liečiteľ by hlavne mal liečiť a ne zaujímať sa o peniaze, keď chce niekomu pomôcť. Mal by byť spokojný s čiastkou, ktorú mu sám liečený ponúkne. Ešte nevieme či dačo pomohol a už platiť...!?
Bola som pri liečiteľke Betty v Košiciach, u ktorej som bola objednaná na jednu hodinu a ona ma presvedčila, že tam musím byť dve hodiny...Vôbec nič som necítila, hoci ma presvedčiala, že musím citiť teplo ale bohužiaľ. Nakoniec mi povedala, že môj zdravotný stav sa zlepšil o 60% a vypýtala si 80eur...je to podvodníčka a neverím, že niekomu pomohla!!!!

arabela55
12. jún 2024

@yvana1212 ahojte pomohol niekomu liečiteľ Ariel z Košíc? Ďakujem