Pomohla vám regresná terapia?

6. feb 2024

Ahojte skúšali ste niekto regresnu terapiu? Dalo vám to niečo?

cacianka
6. feb 2024

.

mirage
6. feb 2024

@cacianka mozes si zapnut upozornenia.

cacianka
6. feb 2024

@mirage viem, nešlo mi to, tak .

xsuzannex
6. feb 2024

Mne nie.

autor
8. feb 2024

Možno som mohla byť konkrétnejšia u mňa ide hlavne o poporodnu traumu alebo ako to nazvať..stáva sa mi že občas dostávam také flashbacky z toho..a keďže to nechcem riešiť so psychológom ci psychiatrom táto možnosť sa mi páči no váham..
Potešilo by ma keby ste mi k tomu viacej aj ďalší..

xsuzannex
8. feb 2024

Treba najst hlavne toho spravneho cloveka.. ja som to stastie nemala, mozno preto.. dam ti sem link na skupinu kde sa to dost riesilo

autor
8. feb 2024

@xsuzannex vďaka

aya0404
24. aug 2024

ahoj neviem ci je to aktualne ale podelim sa s mojou skusenostou... neviem ci mam socialnu fobiu pretoze som s tym nikdy nebola u lekara ale cudzi ludia su pre mna obrovsky stres... cim viac som sa skusala to prekonat tym ze som sla do situacii ktore ma stresuju tym horsie som na tom bola.... kazdy mi radil ze musim sa tomu vystavovat aby som si zvykla... absolvovala som regresnu uz 2x a musim povedat ze som na tom lepsie ovela ale stale nie som uplne v pohode nakolko je to velky problem vyzaduje si to viac casu viac sedeni... ja regresnu jednoznacne odporucam pre mna to bol tak silny zazitok a zlepsenie okrem mna vnimali aj moji blizki zrovna v pondelok idem zas... takze za mna smelo do toho podla mna na tvoj problem je regresna idealna nemas co stratit drzim palce

mabenn
24. aug 2024

Aj hej...zavisi od toho co potrebujes riesit, v tvojom pripade myslim, ze by bola vhodna