Pomohla vám dračia krv?

29. nov 2023

Ahojte, idem sa opytať či vam pomohla v niečom dračia krv...ak ano, ako dlho ste ju brali?

diaszoky
29. nov 2023

Nie je to precenovane

isis234
29. nov 2023

Práve som dnes kúpila v ENERGY - na detox čriev. 3x 7 kv. po jedle. Môže sa potierať ňou i rany, Pomáha dodať energiu po únave, zlepšenie kvality kosti, klbov, podpora sleziny, štítnej žľazy..... je toho viac.. www.ENERGY.sk

kiki68
30. nov 2023

Psovi to dost pomohlo, autoimunitna porucha, autoimunitny zapal a tvorba interdigitalnych cyst.

isis234
30. nov 2023

Užíva sa 3 týždne,,, týždeň pauza a ak treba, môže pokračovať

petronelaproki
30. nov 2023

dávala som to dcére na imunitu, okrem toho, že jej to farbilo zuby som žiadny účinok nezbadala.

isis234
30. nov 2023

@petronelaproki môžem poprosiť kde bola kupovaná dračia krv? Lebo ja som pár krát dávnejšie kupovala Drags Imun... i včera.. v klube ENERGY.. dávam kvapky do vody a vypijem. Nie sú to tabletky. Užívať treba 2,5 hod. po liekoch

petronelaproki
30. nov 2023

@isis234 od Trávniček , a boli to kvapky

pkgirl30
30. nov 2023

ja mám dračiu krv v spojení s bielou šalviou ako vonné tyčinky , a pomáha mi to na migrénu a aj na chrípku, za pár dní je po chorobe

ailiba
30. nov 2023

Ja kupujem pravidelne. Ked mi zacina choroba, tak si davam par kvapiek kazdu hodinu a na druhy den som fit. Tiez to pomohlo mojmu synovy na potieranie ekzemu. V minulosti som mala zdurene uzliny a tyzden som brala atb, tyzden nic... Potom opat. Dracia krv ma vyliecila (to bolo prvy krat, ked som ju brala). Aj som mala zahnisanu triesku pod nechtom, chceli mi ho rozrezat... Nakvapkala som si draciu krv a druhy den mi trieska vypadla sama, po zapale ani stopy.
Ja ju teda mam doma stale. Je to velmi silny protizapalovy pripravok. Len treba pozor dat, lebo strasne farbi. Ked to kvapne na oblecenie, uz to nikdy neoperiete.

katkasav
30. nov 2023

Podľa toho na čo chceš použiť a aké máš očakávania. Dcére vyliečila škaredú bradavicu na nohe, trvalo to síce dlhšie, ale kvapkala pravidelne každý deň a výsledok super. Synovi som "vyskúšala" na impetigo - krásne zabrala.

isis234
30. nov 2023

@petronelaproki ja mám tiež kvapky,,,Nefarbia zuby. Výroba je z Podhájskej. Zloženie vody lepšie ako Mrtve more + bylinky + rašelina . ENERGY, dá sa objednať i z netu. Aj krémy kupujem, Riedia sa vodou

isis234
30. nov 2023

@ailiba keď to farbí a nejde to oprať, tak je v tom olej. Tak isto ako švédske kvapky kupované na SK. Farbia kožu. V Rakúsku kupované sú orginál a bez farbenia

ailiba
30. nov 2023

@isis234 to si nemyslím. Je to vytazok z nejakeho stromu. Z mojich skusenosti maju ENERGY kvalitne vyrobky. Ja som teda z ich kvalitou spokojna.

ailiba
30. nov 2023

@petronelaproki co ja viem, tak sa neuziva preventivne, ale pri nejakom probleme

petronelaproki
30. nov 2023

Ja nikoho nejdem presviedcat, nam to nezabralo, dcera bola neustale chora - skolka,nech vam posluzi a pomoze

gondyo
30. nov 2023

Samozrejme, užívame roky..jasné, že sú aj veľmi zriedené a takmer neúčinné maceráty,ale sú aj vysokokoncentrované..a to je šupa

isis234
30. nov 2023

@gondyo ENERGY má hustý koncentrát, nie je zriedený

gondyo
1. dec 2023

@isis234 aj tak to bolo myslené, treba si vybrať kvalitnejší typ,jasné, že tie priesvitné sú o ničom...

ivi85
15. dec 2023

@ailiba ahoj.prosimta z akej značky máš Draciu krv?

ailiba
15. dec 2023

@ivi85 ja kupujem v ENERGY.
www.energy.sk

walentina7
15. dec 2023

Nie nepomohla. EdenPharma.

autor
16. dec 2023

@walentina7 ako dlho si ju brala?

walentina7
16. dec 2023

Cca 2 mesiace.

autor
16. dec 2023

@walentina7 ok,ja som brala cca.1 tyzden a castejsie ma prehanalo....po vianocach skusim brat este raz aspoň 3 tyzdne v kuse....

isis234
18. dec 2023

@autorka, ak niečo užívaš, aj vitamíny a máš hnačku = už ich nepotrebuješ. Telo to neprijíma. Možno záleží koľko kvapiek si užila a či pred jedlom alebo po jedle. Aj aký odstup medzi liekmi.
Napríklad prípravky z ENERGY sa užívajú pol hodinu pred jedlom, alebo po jedle a odstup od liekov 2,5 hodiny

petrakl
26. dec 2023

Ahojte, za mňa maximálna spokojnosť. Mám od Inca Botanica.
Osvedčené pri teplote, syn sa hneď spotí teplota klesne.
Bolesť hrdla tiež prejde.
Bolesť brucha.
Štipance
Zatiaľ máme toto zo skúsenosti osvedčené .

prach99
28. jan 2024

Píšem ohľadom dračej krvy… Keď by ste chceli objednať tak z tejto stránky odporúčam. Sú to výťažky priamo z Peru žiadne miešané čisté extrakty mám skúsenosti 🙂 https://www.intipowerofnature.eu/dracia-krv-25-...

prach99
28. jan 2024

@petrakl Áno keď už tieto medicíny tak aj z inca botanica alebo z intipowerofnature oni spolu spolupracujú 🙂

dana8293
5. feb 2024

Ahojte tá dracia krv pomohla by aj na psoriázu máte skúsenosti stim?

prach99
5. feb 2024

@dana8293 Dobrý deň, áno medicína ako dračia krv pomáha aj mi pomohla ale samozrejme pri užívaní treba nastaviť trochu aj stravovanie… Viac ovocia a zeleniny proste zdravú stravu plus si niečo prečítať napríklad ak beriete draciu krv tak si o nej treba pozrieť videá niečo prečítať tým že budete vedieť čo beriete sa zvýši aj účinnosť danej medicíny konkrétne Dračia Krv + aj strava 🙂