Pokojná myseľ - Andrej Medveď

michaela404
27. sep 2024

Máte niekto skúsenosti reálne z pokojna myseľ a s horčíkom od Andreja medveďa ďakujem pekne

16zolik16
28. sep 2024

@michaela404 podvodnik

anketkarka
28. sep 2024

@16zolik16 môžeš vysvetliť dôvod svojho tvrdenia?

koniarova
28. sep 2024

Tento človeka má zjavne zázračné preparáty. Jedným jediním vyliečiš podľa jeho stránky priam všetko. Od hlavy, po päty.

16zolik16
28. sep 2024

@anketkarka objednal som gastro pohodu od neho nepomohlo vôbec, tak som si povedal že objednam ešte jednu vec že dám tomu šancu tiež nepomohlo. A čo som si písal s ľuďmi skoro nikomu nič nepomohlo od neho. Ak ty mas pozitívnu recenziu budeme radi ak sa podelia o ňu

anketkarka
28. sep 2024

@16zolik16 a ako dlho si užíval? Ja som zatiaľ dlhodobo nič neužívala, takže neviem povedať nič dobré. Jeden prípravok som prestala užívať hneď, lebo mal vedľajší účinok, ktorý som nebola ochotná tolerovať (začal mi páchnuť pot). Neviem, či tie prípravky fungujú, ale ten pán má veľmi dobré poznatky účinkov prírodných látok. Tie kombinácie sú jedinečné, ale nie som odborník na to, či to môže spolu fungovať. Podvodník určite nie je, ale či má tie produkty otestované, to neviem. Kolegyňa dáva synovi prípravky na imunitu a zatiaľ nebol chorý. Iné reálne recenzie nemám.

16zolik16
28. sep 2024

@anketkarka ja a ďalších xy ľudí si myslíme že je podvodník keď niekomu nezaberú lieky za ktoré dosť zaplatí a ten človek stále ponúka inú alternatívu tak pre mňa podvodník je a nie len pre mňa pozri si aj iné články na tohto pána liečiteľa ktorý vylieči aj nemožné.ja som mal problémy s trávením ponúkal mi gastro pohodu, kúpil som to nepomohlo zas mi ponúkal niečo iné kúpil som nepomohlo, a potom mi zase niečo ponúkal čo už mi nedávalo logiku tak som už ďalej nekúpil. Áno možno na imunitu má dobre veci to ja už neviem alebo je to iba náhoda že chlapec nebol chorý. Každopádne ja svoj naňho a jemu podobných ktorých na fb je veľa už nekúpim ani len magnézium mal som helicobaktera a vyhodil som takto dokopy aj 1000€ čo som veril takýmto ludom

rozculena
28. sep 2024

@anketkarka isteže to musí mať otestované,veď nemôže hocikto len tak niečo vyrobiť a predávať....okrem toho tie tabletky alebo kapsuly nerobí doma na kolene v kuchyni....účinnosť bude presne taká istá,ako hociktorý doplnok výživy od iného predajcu...týmto ho nijako neobhajujem,len píšem,že musí splňať určité požiadavky,aby to mohol predávať...

rozculena
28. sep 2024

@michaela404 horčík má mnoho foriem,niektoré sú vstrebateľné viac,niektoré menej,niektoré minimálne.Pozrela som si jeho horčík,je vo veľmi dobre vstrebateľnej forme.
Vygúgli si nejaký iný horčík v takej forme,porovnaj obsah horčíka v jednej tabletke,porovnaj cenu a rozhodni sa.