Náramky Bionic Band a Power balance

peering
18. feb 2016

Po odskusani naramku Bionic Band na vystavach ako autosalon, vystava nabutku som si naramok kupil. Mal som lepsiu stabilitu, bol som pri cviceni vo fitness menej unaveny, tak isto aj v praci za PC, menej mi stacilo spat. Mal som textilny 7-9Hz. O ucinkoch pochybnosti nemam, jednorazove naplasty nosia aj prvoligovi slovensky futbalisti. Problemom su vedlasie ucinky. Po 5 dnoch nosenia ma z neho zacala boliet hlava. Bolela ma ja rano aj cely den, a ked som uz nemohol od bolesti po 24h pracovat, tak som ho dal dole a dal si Paralen. Bolest presla. O dva dni som naramok vyskusal opat, ci to nebola nahoda. Po 6 hodinach som opat citil rovnaku bolest hlavy v zadnej casti, nie ako pri migrene. Preto som naramok vratil. Peniaze mi sice vratil, ale majitel mi volal a zacal ma presviedcat, ze to nie je z toho naramku a ze sa mam dat vysetrit. Ja som vsak ziadne pochybnosti nemal, ze to bolo z neho. V ziadnom pripade by som nedal naramok detom al. tehotnym zenam.
Vyskusal som aj Power balance naramok. Tiez som pri nom badal pozitivne ucinky ako pri Power Balance, ale zial po 3 dnoch sa objavili aj negativne. Negativne ucinky boli prepustanie mocu a impotencia. Po zlozeni naramku negativne ucinky ihned zmizli. Aj tento naramok som vratil, adresa na vratenie je USA, postone je 2 Eur, na colnicu chodit netreba. Vratili mi plnu sumu vratane postovneho za dodanie.
Mozno u niekoho sa neprejavia taketo negativne ucinky.