Máte niekto skúsenosť s hypnózou ?

monao
1. aug 2018

Dobre ranko, mate niekto prosim skusenosť s hypnozou ? Ak ano ake ? Chcela som navstivit hypno terapeuta v Ba ale sedenia su velmi drahe. Nema niekto osobny kontakt na niekoho šilovneho a nie prehnane draheho ?

merkelica
1. aug 2018

ano mam. hypnotizovala som ludi

vilma7
1. aug 2018

@monao koľko stoja sedemia? Ja som raz bola, potrebné bolo len jedno sedenie, za 90 min /50€ sa mi zdala prijateľná cena, ale už je to

vilma7
1. aug 2018

Pár rokov dozadu. Aj 7-8

zeptepi
8. sep 2018

@monao Chcete spoznať tajomstvo hypnózy? tak v prvom rade sa niesmiete báť slova HYPNÓZA! Mýtusy ktoré úmyselne niekto šíri sú nezmyslom!!! Hypnóza je dar! kto tomu neverí 🙂 , je to jeho problém! Potrebujete pomôcť? Neváhajte! A keď máte obavu vezmite so sebou priateľa, manžela, manželku. Zbavíte sa tak strachu z nepoznaného! www.autosugescia.sk

zeptepi
8. sep 2018

@vilma7 Chcete spoznať tajomstvo hypnózy? tak v prvom rade sa niesmiete báť slova HYPNÓZA! Mýtusy ktoré úmyselne niekto šíri sú nezmyslom!!! Hypnóza je dar! kto tomu neverí 🙂 , je to jeho problém! Potrebujete pomôcť? Neváhajte! A keď máte obavu vezmite so sebou priateľa, manžela, manželku. Zbavíte sa tak strachu z nepoznaného! www.autosugescia.sk