Liečiteľka Tinka Malinová

ciara2288
17. aug 2024

Dievčatá myslite si, že naozaj dokáže liečiť rakovinu diabetes a iné choroby ? Nieje to klamstvo ? Máte pozitívne alebo negatívne skúsenosti ?

vanilkovazmrzka
17. aug 2024

Sarlatanka a klamarka. Ver lekarom.

ukgirls
17. aug 2024

@ciara2288 samozrejme ze je to klamstvo.. zaraba na zufalstve ludi -smutne

klarissa25
17. aug 2024

Bože ja keď náhodou vidim tie jej premotivovane videa, normálne nechápem kde až dokáže zájsť ľudská hlúposť 😅😅😅🤣

ciara2288
autor
17. aug 2024

@vanilkovazmrzka máte nejaku skúsenost?

ciara2288
autor
17. aug 2024

A máte aj nejaku skúsenosť ?

jazmin2255
17. aug 2024

Ja mam len negativnu skusenost a nikomu neodporucam, zbytocne som vyhodila nemale peniaze a iba si viac do... zdravie! "Liecebne plany" su na jedno kopyto viac menej posiela kazdemu to iste, iba ctrl+c. Cele zle...

lucia13022023
17. aug 2024

Ona tuším povedala, že sa dá vyliečiť cukrovka tým, že zješ nejaké ovocie. Nepamätám si presne aké, ale to racionálne zmyslajucemu človeku dôjde, že je to viac než blbosť 🤣

ninusa221
17. aug 2024

Tusim že ju viacerí rozoberali na ig že je klamárka vymýšľa si a ohrozuje druhých ľudí.

viestta
17. aug 2024

Taki ludia ako ona by mali byt trestne stihani za verejne ohrozenie

domiklik
17. aug 2024

@ciara2288 toto je na basu!!

domiklik
17. aug 2024

@lucia13022023 nebola to zelerová stava?

alandra
17. aug 2024

Jasné že kravina ako svet. Dcera má diabetes 1typ a to čo ona tam rozpráva ako dovi - držat sa toho tak si detsko ohrozim na živote. Kamoška má syna ťažky autizmus a iné poruchy platila jej nemalé peniaze a vysledok 0 - čo bolo jasné, ale tak ona rada "skáče" na takéto kadejaké sprostosti ... Bývalá učitelka v škole neverila doktorom ale takymto ako je Tinka Malinova a bohužial rakovinu tym nevyliečila - a taká to bola skvelá, múdra žena.....

lucia13022023
17. aug 2024

@domiklik neviem, môže byť.

ciara2288
autor
17. aug 2024

Ak máte ľudia dokazi kľudne mi napíšte súkromnú správu .
Slečna to asi ma ošetrené ale stačilo toto musí skončiť
Nemôže ohrozovať ľudí na ich životoch

lalenka33
17. aug 2024

Človek, ktorý verí, že ho z rakoviny vylieči zelerová šťava alebo si vďaka zelerovej šťave prestane pichať inzulín by mal byť zbavený svojpravnosti. So vsetkou uctou iba debil uverí, že sa vďaka zelenine a ovociu vyliečila zo všetkých chorôb. A to ich údajne mala požehnane. Keď som si vypýtala jej lekarske správy ako dôkaz jej vyliečenia, tak ma blokla. Davno mala sedieť v base za ohrozenie života. Nechápem, ako jej niekto môže platiť za rady pi zeler, jedz ovocie. A keď som videla na jej profile kym ma blokla, že to niektore zaplatili pre deti, tak to už je bez pardonu na socialku.

cafelatte
18. aug 2024

To ale nie sú jej protokoly liečby, ona čerpá z knihy Medical Médium, ktorú si môžete sami kúpiť a vyhľadať recenzie.