Liečiteľ - exorcista Medzany pri Prešove

zuzkanaj
26. máj 2017

Ahojte, chcem Vás len upozorniť na liečiteľa, či dokonca exorcistu, ako sám seba nazýva, ktorý býva v Medzanoch pri Prešove.
Tvári sa, že chce pomôcť, čo v mnohých prípadoch aj naozaj dokáže. Videla som, ako kamaratkinej dcére zastavil kašeľ na diaľku. Stačí mu meno a dátum narodenia.
Hovorí, že komunikuju s Ježišom.
V každom prípade jeho sila, či moc nepochádza od Dobrého. Presvedčí Vás, že vaša rodina robí čiernu magiu a podobne. Potom za očistenie rodiny pýta peniaze.
Pozor!!! Nedajte sa oklamať!
Je to člen sekty Vesmirni lidé.
Len som mala potrebu Vás upozorniť 🙂

zajkula62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
26. máj 2017

je to farár?

lemonlady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomiholjubavi
26. máj 2017

@zajkula62 presne, keď niekto za "pomoc nadprirodzenymi darmi" pyta peniaze, je mi to minimalne podozrivé.

zuzkanaj
autor
26. máj 2017

@deti95060810 nie, nemyslím. Prečo sa pýtate?

zuzkanaj
autor
26. máj 2017

@zajkula62
@tomiholjubavi
Mne bolo povedané, ze peniaze neberie, preto som s ním začala komunikovať. Ak by som to vedela na začiatku, ani by mi nenapadlo mu zavolať...

zabulienka266
26. máj 2017

Mám s ním skúsenosť, no musela som sa v istých momentoch smiať. Tiež sa nas snažil presvedčiť o členoch rodiny praktizujucich ciernu magiu. A keď sa nám snažil za nekrestanske peniaze predať zaručené prírodné produkty, pozrela som na muža velavravnym pohľadom...☺ Ale niečo mu vyšlo, to s a mu uprieť nedá. Ale tie prachy co mu tam vraj známy nechal....

janinah
27. máj 2017

Dotyčného nepoznám,ale pozastavila som sa nad tým,že nič nezaplatiť.....taký človek vás zrejme prijal vo vlastnom dome,možno použijete jeho toaletuniekto tam potom upratuje....,ak sa rozhodnete kúpiť nejaký prípravok,tak jeho príprava zrejme niečo stála /hoc len čas,predpokladám nejaké zbieranie byliniek/,nádobku asi nemá zadarmo....takže celkom nič nezaplatiť ani nejaký dezert nedať sa mne zdá drzé....
nepíšem o tom,že čo ja viem,za mini fľaštičku s bylinkami pýta 50 eur,to nie,ale žiadať takú pomoc celkom zdarma nie je správne,idete tam predsa dobrovoľne....

zabulienka266
27. máj 2017

@janinah no tie prípravky neboli jeho vyrobou. Bylinne tinktúry, sirupy a čaje pre deti vyrabam sama doma. Tomu dôverujem. A sumy, ktoré som mala na mysli boli viac ako tých 50€. Na margo toho pseudoliecitela žil u nás voľakedy starší pán a ten mal ozaj dar liečiť a pomáhať. A nechcel za to nič, vždy mu však každý komu pomohol "natlacil" nejakú tú korunku. Nikdy, naozaj nikdy nemal otaxovane svoje "sluzby".

terezka1947
27. máj 2017

@zuzkanaj nemoze byt exorcista-ti nie su samozvani,su to knazi a vela ich na Slovensku nie je,no a rozhodne nie je lahke sa k nim len tak dostat,ci dokonca platit im za nieco
no a ktokolvek,kt.takto "lieci je podozrivy...aspon pre mna....ak niekto ma nejaky dar,co nevravim,ze taki ludia nemoze existovat,tak urcite to nerobi pre peniaze a urcite ich tiez nie je vela....uz je na kazdom z nas,comu bude verit

dorottka
27. máj 2017

@janinah jj to aj mna napadlo, ze kde je ta hranica, co sa tyka platenia/neplatenia. Poznam liecitelov, ktori prijimaju ludi v prenajatych priestoroch (doma pochopitelne nechcu, najma ak byvaju v byte) a tie z dacoho platit musia. Plus, aj ten cas nieco stoji. Moj znamy napriklad neberie nic za liecenie deti a velmi starych ludi, u ostatnych je to na dobrovolnej baze. Neviem ci je to koser a ako to funguje, ale daky prispevok podla mna ma daky zmysel.

tomiholjubavi
27. máj 2017

@dorottka nechcela by som na tuto temu nejako moc filozofovat, aby som sa niekoho nedotkla, ale prečo to nechce robiť doma? Ak je to len otazka sukromia, tak to chapem. Ale ak napr. nechce pracovat s energiami, vyhanať duchov, či snímať kliatby vo svojich priestoroch, aby si "nezašpinil" byt, ale v prenajatom mu to nevadi, tak to podla mna tiez nie je OK. Ako prenajimatela by ma teda nenadchynalo, ze niekomu dam byt do užívania a on mi tam robi spiritiské seansy, alebo niečo podobne 😨 😲
Teda nie, že by som tomu nejako extra verila, ale aj tak by ma ten fakt nepotešil. Možné je všeličo a určite by som nechcela, aby sa niekto v mojom priestore hral s takymito vecami....😨 ale to je len moj nazor.

trisp
27. máj 2017

Ja sa len vždy a znova čudujem, čomu všetkému, akým rozprávkam, sú ľudia ochotní v dnešnej dobe uveriť, a ešte za to aj platiť. Ale keď v spoločnosti poviete, že ste kresťan a chodíte do kostola, tak vás označia za stredovekého, nemoderného človeka, čo naletel čiernokňažníkom v sutanách. Ale všelijakí liečitelia, červené stužky, počarovania, veštenie, urieknutia, to sa dnes považuje za normálne.

ebigel59
31. aug 2017

Mne osobne veľmi pomohol, keď medicína bola v koncoch. Dodnes si pamätám na výrok mojej lekárky, ktorý znel : ,, moje lieky Vás nemohli vyliečiť, čím ste sa liečili...“
Koľko percent ľudí denne telefonuje rôznym vešticiam, alebo im píšu...a neviem o tom, že to je zadarmo. Nezabudnite jednu vec, Slovania boli od pradávna pohania... napr. Luciin stolček,veštenie z jabĺk, na Ondreja olovo liali, predpovedanie počasia, liečenie bylinkami, hromnička...
RODINNÉ PUTO SA NEDÁ ROZBIŤ POKIAĽ NIE JE CHORÉ JADRO.

1992012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terezka1947
2. sep 2017

@1992012 vies,ono....to,ze manzela uzdravil je super...ale otazka je akou silou
a kde sa to prejai neskor
bohuzial,diabol si vie pomoc vselijako a nema problem s napodobnovanim nikoho a nicoho,dokonca aj uzdravi...az neskor,ovela neskor si vyberie dan za to,co urobil-pomohol...Boh pomaha nezistne,diabol si dan vyberie....casom

kawenka16
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
demonika11
4. sep 2017

@zuzkanaj prosím vás máte aj kontakt?

demonika11
5. sep 2017

Máte naňho aj kontakt?

anickadusicka13
8. sep 2017

@zuzkanaj a ako si videla, ze zastavil kasel na dalku ? to sa ako dalo vidiet ?

... a neviem, ci aj vsetkych ludi co predavaju napriklad LR takto obvinuju, ked sta nechcela kupovat od Pana,tak ste si mohla kupit sama cez net, aj ked asi o dost drahsie, ako predava on, tu je stranka .... https://www.akuna.net/sk/ ... je to riadne registrovana firma a ponuka vyzive doplnky, nic zle na tom nevidim 🙂

anickadusicka13
8. sep 2017

@terezka1947 a co ked to uzdravenie bolo poslene Bohom ? a nie diablom? odkial to vy mozete vediet ? peniaze treba brat ako formu energie, aj ked volate napr na audiotextove cisla vesticiam v telke tak im platia ludia penize, a su vsetky posadnute diablom ??? , alebo lekari v nemocniciach liecia zadarmo ? farari tiez robia svoju robotu zadarmo ? v kazdom pripade, zakladateka temy si zobrala na seba nepeknu karmu, ked takto obvinuje cloveka, ktory sa tu nemoze branit ... ale ako sate pisali, casom sa ukaze .... 🙂

terezka1947
8. sep 2017

@anickadusicka13 pozri...uz kazdy sa musi rozhodnut komu a comu veri a uveri,no a niest za to aj zodpovednost.

anickadusicka13
8. sep 2017

@terezka1947 presne tak 😉

terezka1947
8. sep 2017

@anickadusicka13
ak si veriaca,teda katolicka...nemozes verit na energie a na karmu-to sa neda spojit,lebo Boh nie je u krestanov energia,ani karma,ani prevtelovanie....a ani paralene zivoty,ci reinkarnacia,atd
ale je mozne,ze krestanka,a ani krestanka katolicka nie si....

anickadusicka13
8. sep 2017

@terezka1947 a odkial si zobrala, ze som katolicka, ci krestanka ? ja verim na energie, aj karmu, minule a buduce zivoty a prekvapenie mam pre teba ,,, existuju bez toho aby niekto na ne veril 🙂 ... a verim na jeden zdroj svetla a lasky, z ktoreho vsetci pochadzame 🙂 mas to neake popletene, Boh je energia, bez tej energie by si nezila ani ty ..... kto je Boh podla teba ??? stary dedko s bradou a sedi na mraku :D ... ale to uz je mimo temu, takze pekny den 🙂

terezka1947
8. sep 2017

@anickadusicka13 to je potom ok,kazdy verime v nieco ine...

anickadusicka13
8. sep 2017

@terezka1947 ... alebo mozno aj v to iste 🙂 vravis, ze karma nie je "krestanska", ze katolici v to neveria, ale Jezis Kristus kazal, ze co zasejes to zožnes a to vlastne to "karma", kazdemu sa vsetko vrati, "kto seje vietor, zožne burku"

terezka1947
8. sep 2017

@anickadusicka13 karma je zalozena na viere v reinkarnaciu=a zakladna podstata krestanstva je v uplnom rozpore s reinkarnaciou

cize kazdy verime v nieco ine
ale toto nie je podstata tejto temy
pekny den

greatanne
8. apr 2018

Ten pán už dlhé roky pomáha mne aj celej mojej rodine vždy keď nastane nejaký zdravotný problém...ja mám len pozitívnu skúsenosť a môžem ho len odporučiť.

martuska1962
12. apr 2018

@greatanne
@greatannemozem poprosit kontakt?