Liečba bylinkami

veronicka256
26. okt 2021

Ahojte, zháňam nejakého odborníka, ktorý by vedel pomôcť , poradiť ako na rakovinu práve prostredníctvom prírodnej cesty. Dotyčná osôbka absolvuje chemoterapie, užíva medikamenty a chcela by vyskúšať popri tom aj nejaké bylinky. Pozná niekto v okolí Liptova alebo aj niekde v okolí skúseného bylinkára, ktorý by nám vedel pomôcť a vyzná sa. Verím,.že sa niekto určite nájde, ďakujem.

zafir01
26. okt 2021

@veronicka256 no, uplne bylinkara nepoznam, ale moj krstny otec ( zilina ) sa liecil z rakoviny , nebol na tom dobre . vyzna sa dlhodobo v bylinkach a alternativnej liecbe a velmi mu pomohla.. aaavsak . nikdy nevynechal aj lekarsku liecbu ani chemo . bylinky a jeho alternativna liecba ( napr viem ze pil vela stavy z ciernej repy a pod ) mu len dopomohli sa zbavit napr skodlivych latok po chemo, pripadne doplnit vitaminy . ma aj stranku na fb, rad pomaha okoliu, a jeho rady aj nam casto pomohli, pri liecbe beznych chorob . ak chces mozem do spravy napisat jeho kontakt na fb

dzepeta
26. okt 2021

@veronicka256 ja napriklad viem ze kamarat mojej tety sa vyliecil pôstom. Neviem ci predtym ml nejake lieky alebo chemoterapie. Zije dodnes

terezka1947
26. okt 2021

@dzepeta vidíš....najlepšia kamarátka mojej mamky práve kvôli tomu postu zomrela. Asi je dôležité v ktorom štádiu rakoviny je ten post a druhá vec,keby existovalo niečo zaručene,rakovina by tu už nebola. Čiže je to veľmi individuálne.
Mojej mamke nezabralo nič. Trvalo to asi 6r,no aj tak sa ten jej typ rakoviny rozširoval ďalej.

dzepeta
26. okt 2021

@terezka1947 presne ako si popisala je to velmi individualne. Drzim palce

marcellka32
26. okt 2021

Podkovicnik vo vysokých dávkach

terezka1947
26. okt 2021

@dzepeta tak,u nás to už dopadlo pred pár rokmi. A tiež sme skúšali pri mamke kadečo. Bohužiaľ. Nie všetko máme v rukách.

veronicka256
autor
26. okt 2021

@zafir01 ďakujem krásne, to by bolo super, keby si mi poslala kontakt na krsného do správy. Samozrejme chemo i lieky majú účinok, ale verím,.že obrovský účinok a zásluhu na vyliečenie majú práve i bylinky. Mne osobne veľakrát pomohli, ale nie som taký veľký odborník, aby som pri tak váznej chorobe vedela, čo užívať. Najlepšie vie o čom hovorí ten, kto si tým sám prešiel. Je to úžasné, že dobrí ľudia sú všade a že si mi napísala. Ďakujem.🤗

milivanilka
10. feb 2022

@veronicka256 odporúčam začať užívať CBD. Je to výťažok z konope a pomáha aj pri bolestiach