Kryštály alebo kamienky na liečbu – áno alebo nie?

iatakirus
5. aug 2024

Ahojte baby,
chcela by som sa opýtať, či používate nejaké kryštály alebo kamienky na liečbu nejakých zdravotných problémov alebo zlepšenie nálady a podobne. Už som počula že niektoré kamene vedia "odsávať" negatívnu energiu. Chcela som sa opýtať na nejaké vaše odporučenia a keď tak osobné skúsenosti.

Vedeli by ste mi poradiť, akým kryštálom začať? A ideálne keby ste mi vedeli poradiť, kde ich zoženiem. Najlepší by bol nejaký overený internetový obchod, z ktorého ste už nakupovali. 🙂

Ďakujem pekne za všetky príspevky.

isis234
5. aug 2024

Napríklad malachit (zelený) pri bolesti. priložím, obviažem... ak bolí hlava, trieť čelo, slychy ametystom(fialový)..
Pozri na nete minerály- význam kameňov. Najkvalitnejšie kúpiš v obchode-predaj minerálov, v ezoterike. Pozri v tvojom okolí.
Je lepšie ten kameň vidieť, chytiť do ruky, ktorý ťa zaujme, či niečo z neho cítiš.

dskjhfdlkdjhl
5. aug 2024

@iatakirus sice Ti to nepomoze, ale aspon sa na tie kamienky dobre pozera. Zdravotne problemy treba riesit uplne inak😉

isis234
5. aug 2024

@iatakirus ak máš dlhšie bolesti, rieš to s lekárom. Čo som písala, je to len ako prvá pomoc... ale vyšetrenie ti nezaručia

althejka
5. aug 2024

Ja mam rada kamienky vo vreckach, hram sa s nimi v autobuse, ked som nervozna,alebo ked prednasam, u zubara ...😁Ale zdravotne to neberiem,skor ako taku antostresovu hracku .

iatakirus
autor
16. aug 2024

Áno ja tým určite nechcem nejaké seriózne zdravotné problémy liečiť, to sa vždy radšej obrátim na lekára. Ide mi skôr možno o také nehmatateľné veci, ako napríklad zlá nálada alebo keď veľa pracujem s ľuďmi s negatívnou energiou, či mi môže takéto niečo pomôcť, aby sa to "zlo" neprenášalo na mňa... Aké máte s tým skúsenosti takto? A viete poradiť nejaký e-shop?
Ďakujem 🙂

iatakirus
autor
3. sep 2024

Tak kto by náhodou eŠte hľadal, objavila som pekný internetový obchod s dobrou ponukou, rýchlo vybavili moju objednávku náramku a náhrdelníku a som spokojná: https://www.magickyobchod.sk/

isis234
3. sep 2024

@iatakirus citujem... keď veľa pracujem s ľuďmi s negatívnou energiou, či mi môže takéto niečo pomôcť, aby sa to "zlo" neprenášalo na mňa....
Pomáha mi modlitba. Odovzdať všetko Bohu, arch. Michaelovi. Úsmev a neriešim negatívnych ľudí. Je to ich problém.

marca12
3. sep 2024

@iatakirus Mala som kolegynu,z ktorej som citila negativnu energiu,cela bola negativna. Nabehla som do obchodu s kamenmi,nakupila kamene a oblozila sa nimi v robote a nepomohlo 🤣hovori sa,ze si mas dat zastruhanu ceruzku smerom k tomu cloveku. Ani to nefungovalo. Pisem to ako vtipnu spomienku,ale v danej chvili som bola z nej taka zufala,ze som hladala vsetky moznosti ako sa uchranit pred jej zlobou.

hopsas
3. sep 2024

@iatakirus nie nepoužívame je to úplná blbosť a dobrý biznis pre "kamienkarov".

isis234
3. sep 2024

@iatakirus spievaj si . Doma, ak sa dá, hoc pohmkávaj ...
Hudba nás halí do ochranného plášťa, ktorý odráža negatívnu energiu. Myšlienky sa vznášajú do nebeských výšin.