Jozef Tutko - liečiteľ Sečovce

16. jún 2024

Ma nieko s nim skúsenosti? Pomohol vám ? Počula som že aj ženám pomohol s otehotnenim ,je tu nejaká taka?

thirstymonk
16. jún 2024

Takze ta vopicha a este si za to necha zaplatit hej? 🤣🤣🤣 Boze, vsetci tito liecitelia su sarlatani a vy im dobrovolne davate prachy 🤣🤣🤣

mirkam3
16. jún 2024

Poznam ho cely zivot - pan je liečiteľ podobného kalibru ako ti v televestiarni na TV8 (odporucam pozrieť, to je iné psycho). Všetci čo ho poznáme vieme, že je šikovný, to sa mu nedá uprieť - došiel na to, ako sa uživiť aj bez serióznej prace a je zvláštne, že “lieči” iba ľudí ktorí ho nepoznajú a dochádzajú ta nim z ďaleka, zatiaľ čo nik známy ho neberie vážne… a ešte na zamyslenie - napr z rovnakej obce je ten malý Riško čo ma SMA a pred pár rokmi sa jemu aj 2-3 podobným detickam skladali ľudia na miliónové lieky, bolo to vsade v médiách. Kebyze mám doslova suseda so zázračnými liecitelskymj schopnosťami, tak mi predsa prvý pomôže, nie? Cieľom príspevku nie je ohovorit ho, mne je ukradnutý, ale skôr otvoriť autorke oci - ak potrebuješ pomoc, rieš to s odborníkmi namiesto šarlatánov…

A ešte niečo - sám ma vlastne, už dospelé deti, takze s otehotnením by možno pomôcť ešte aj vo vyššom veku vedel 🤭

sara07
16. jún 2024

psychika, proste uveríš že ti pomôže, naprogramuješ sa ,celé je to v hlave
ja by som liečitelom neverila , ano verím v liečivé bylinky , meditaciu , ticho atd ..ale liečitelom, guru a podobne proste nie
zvlášt ak beru prachy tak to ani náhodou a neberiem akože patrí sa