Homeopatiká pri ADHD

nikaap
30. jan 2021

Ahojte, používa z vás niekto na zlepšenie stavu pri ADHD homeopatiká?? Chémiu jej nechcem pchať , lebo sa ukázali nežiaduce účinky tak chcem skúsiť alternatívu. Prípadne mi poraďte niečo na zlepšenie pamäte a pozornosti. Dcéra má 6 rokov v apríli. Ďakujem ♥️

karhu
30. jan 2021

mozno pomoze...bolo to davno, znama to riesila tak, ze chlapcovi upravila stravu, ziadne sladkosti, pochutiny, polotovary, fast food, sladene napoje..nejedol uz bielu muku, jedol vela ovocia a zeleniny, pil vodu, sem tam cajik, pravidelny rezim co sa jedenia, pitia, hry a spanku tyka..pomohlo, tiez mu upravila TV a PC cas, chlapec mal vtedy 8r

janettdamian
30. jan 2021

@nikaap konkrétne na túto diagnózu neviem povedať aké sú výsledky, ale ja používam už roky homeo. Určite sa treba skontaktovať s certifikovaným homeopatom s praxou, ten určite vie povedať aké sú výsledky liečby. Aj tu na MK je skupina a v nej šikovná homeopatka.

kacena4
31. jan 2021

ziadne homeo ti nepomoze pri adhd mozes si davat cokolvek lieky ktore by jej dr. predpisal su presne urcite pri tom probleme ktore ma dieta ci je to hyperaktivita ci nepozornost ci pamat su rozne lieky. ziadne volnopredajne ti nepomozu su to len vyzivove doplnky...

hdvbk
3. feb 2021

Takto, na ADHD ti žiadna homeopatia nepomoze. Je mi to luto ale je to tak. A vseobecne cela alternativna liecba je hlúposť.

elisse247
4. feb 2021

Pri ADHD môže pomôcť CBD písala som aj o tom článok.

anukha
4. feb 2021

Ja nemam skusenosti, ale pravdou je, ze po tom, co farmaceuticke firmy "vymysleli" tabletky na ADHD, tak sa s tymi detmi rostrhol zrazu pytel 🤦‍♀️
Urcite by som ta podporila snazit sa najst viac alternativnych informacii ako tu uz pisali ( strava, organizacia cinnosti, nejaky sportovy kruzok,...)
Drzte sa obe a nedajte sa znechutit tymi, co tvrdia, ze alternativa je blbost. Hlavne ked to dcere nerobi dobre. 💗🙏

sheilina
4. feb 2021

@nikaap skusali ste mind master? Je ti prirodne, velmi dobre pomaha strynkej aj pri tetanii, priaznivo vplyva aj na koncentraciu 🙂

annakol
28. sep 2021

@nikaap našli ste vhodné homeopatikum?