Hľadám homeopatickú lekárku vo Viedni

evulienka22
28. sep 2012

Moze mi niekto poradit Homeopatku vo Wiedni, s ktorou mate dobre skusenosti? Dakujem 🙂

evelin325
28. sep 2012

@evulienka22 ja nie som doktorka, ale už dlhšiu dobu sa zaoberám nemeckou,rakúskou a švajčiarskou homeopatiou. Poradila som už veľa známym, boli veľmi spokojní. Ak by si chcela poradím. 🙂

bambina1009
28. sep 2012

@evelin325
ahoj, rada by som sa ťa spýtala na homeopatiká pri DMO,nevieš niečo čo by pomáhalo? Moja malá má DMO, v ADELI nám odporučili niečo užívať, aleneviem to tu zohnať. čítala som niekde, že sú nejaké preparáty, čo by pomohli keď dieťatko nechce rozprávať. dakujem ti

evelin325
28. sep 2012

@bambina1009 zatiaľ som sa s ničím takým nestretla, ale skúsim ešte niečo popozerať vo svojej literatúre a dám ti vedieť......neviem či si počula o Šúrovciach, to je rehabilitačné centrum pre detičky s DMO, niečo sa mi zdá, že oni majú nejaký špeciálny program pre detičky, ktoré nechcú rozprávať, skús kuknúť na ich webovku.

evulienka22
autor
29. sep 2012

@evelin325 dakujem, si vo Wiedni? Chcela by som malinkemu na zubky, citalala som, ze to velmi pomaha. 🙂

evelin325
29. sep 2012

Nie nie som, ale chodievam aj do Wiedni aj do Nemecka, a čo by si chcela konkrétne na zúbky, aký máte problém?

lubica339
29. sep 2012

@evulienka22 ahoj, ak este hladas homeopata, mohla by som pomoct.
Nie som homeopat, ale farmakolog. Studovala som mechanizmus ucinkou liekov a prirodnych latok a ich vplyv na zdravie a imunitu cloveka. Pomaham cez prirodnu liecbu a zelene potraviny. Su to produkty v ktorych sa vyznam a viem, ako funguju (podobne ako vie pouzivat homeopat homeopaticke produkty). Viem ich nakombinovat a doplnit tak, aby liecili 🙂 akekolvek ochorenie a zaroven su bez rizika predavkovania alebo vedlajsich ucinkov. Tak ak by si mala zaujem, alebo otazky, daj vediet 🙂

evulienka22
autor
29. sep 2012

@lubica339 dakujem lubka, napisala som internu postu 🙂

slniecko000
14. jan 2013

@evulienka22 prosim nasli ste homeopaticku?dakujem

evulienka22
autor
15. jan 2013

Su tu viacere vo Wien, ale nebola som, kupila som v lekarni homeopaticke gulicky na zubky Osanit, vraveli ze su vyborne, a naozaj je to vytazok z kamiliek, zelezo, vapnik a xylit to je sladidlo, zaberaju.

zuzulik076
9. feb 2013

prosím viete mi poradiť ako sa užíva Osanit?dakujem...