Hanus VS. Manufaktura

lusy9
29. okt 2019

Ahojte maminy, prosim poradte ktore etericke oleje su lepsie do difuzera Hanus ci Manufaktura? Hladam najlepsiu nahradu za doTerra. Pripadne poradte inu znacku 😉 dakujem za rady a tipy

janinque
29. okt 2019

ja som zacala pouzivat Nobilis Tilia, zatial som velmi spokojna.

reka89
29. okt 2019

@lusy9 Tiez som hladala nieco namiesto doterri nakolko sa mi to zda dost drahe.mozem sa spytat ty z akeho dovodu hladas ine?Ja som kupila zatial hanus no chcela by som vyskusat aj nieco ine.

reka89
29. okt 2019

@janinque Ahoj.a ktore pouzivas?s ktorymi si spokojna?kolko kvapiek das do difuzera?

janinque
29. okt 2019

@reka89 Zatiaľ mám len dva - BIO Eukalyptus radiata a BIO Ravintsara. Eukalyptu dávam tak 3-4 kvapky a Ravintsary asi 6. Oba používam pri synovi kvôli soplíkom, zatiaľ som veľmi spokojná.

lusy9
autor
29. okt 2019

@reka89 tiez kvoli cene

lusy9
autor
29. okt 2019

@janinque objednavas cez eshop bioterra.sk alebo sa da kupit aj v kamennom obchode?

janinque
29. okt 2019

@lusy9 Objednávala som cez svetbylin.sk, s kamennými predajňami zatiaľ skúsensoti nemám.

reka89
29. okt 2019

@janinque Dakujem a pouzivas iba do difuzera pre neho?

janinque
29. okt 2019

@reka89 Neviem či správne rozumiem otázke 🙂 Používam iba do difuzéra, iným spôsobom nie.

reka89
29. okt 2019

@janinque Ano dobre.dakujem pekne.

didushik
14. nov 2019

ja som s olejčekmi od Hanus max. spokojná... vždy si urobím poriadnu zásobu hlavne na zimu.... momentálne mi tu vonia bergamot

reka89
14. nov 2019

@didushik a napisala by si mi ktore olejceky mas?ja pouzivam do difuzeea eukalipt.ale pouzivas do difuzera este prosim ta

didushik
14. nov 2019

@reka89 ja ich používam asi všade kde sa dá 🙂 mám aj aromalampu páči sa mi ten ohník keď to v zime horí, aj difúzer - ten mám v spálni, a dokonca ich dávam aj do vodného vysávača keď vysávam.... teraz som tehu tak som brala také ktoré sa môžu aj teraz... bargamot, jedľa, citronela, céder, fenikel.... milujem levanduľu, čajovník, eukalyptus.... na stránke máš pekne vypísané na čo sa silice používajú

jufka
18. dec 2020

Ahojte baby, prosim aj ja o radu. Ja som tiez skusila kvapky HANUS a zatial oki, az na to ze akoby mi od kvapiek uplne zasiel difuzer. som rozmyslala ci to nei su nejake nekvalitne oleje abo nieco, ale priznam sa ze difuzer mam z aliexpresu, tak ci tam moze byt problem... uz som objednala druhy, prisiel mi, bol v poriadku a rano som ho nasla puknuty, nechapem, ci dietky nechtiac udreli do neho alebo co.... tak ci ste len nemali skusenocti ze by nejako tieto hanus kvapky mohli robit neplechu v difuzeri 🙂 dakujem 🙂