Dračia krv - recenzie

Máte skúsenosti s dračia krv a Jaro Travnicek vďaka

mogaa
18. jan 2021

Dračiu krv poznám , ale z Energy....tam to predávajú pod názvom DragsImun.....v podstate to posiluje imunitu, znižuje horúčku, eliminuje vírusy v tele, zastavuje krvácanie...len pozor na dávkovanie lebo je to naozaj silné, určite by som to nebrala v prípade "hustej krvi"

mogaa
18. jan 2021

tu je leták ohladne vlastností a účinkov

hdvbk
20. jan 2021

Ako tak čítam ten ,, letáčik,, tak sa mi rozum zastavuje.
Takto to poviem tamto ( ta dračia krv či aka somarina ) je čiste placebo. Nema to žiaden efekt.

23. jan 2021

@mogaa ďakujem

sheilina
4. feb 2021

@ticko ja som uzivala na podporu imunity- efekt? Ziadny 🙈 kvoli comu nad nou uvazujes?

5. feb 2021

@sheilina áno na imunitu a rakovina... Každý pise o tom tak ma to zaujalo

relaxx11
10. feb 2021

mne toto "placebo" odstranilo lisaj v ústach o ktorom som vsade citala same negatíva a ze je to uz do konca život a nevyliecitelne. takže za mňa palec hore, nedam na to dopustiť. a to "placebo" ako tu niektorí píšete, rovnako expresné rýchlo hojí otvorené krvácajúce rany, ranky, zádery. treba si uvedomiť, že každý môže mať inú skúsenosť, môže byť pozitívna alebo negatívna. nazývať tento zázrak prírody, ktorý používajú aj domorodci v pralese namiesto klasických liekov "placebom" je iba obmedzená ľudská hlúposť a nevzdelanosť.

bylinkyodlucky

relaxx11
6. sep 2021
vanda323
6. sep 2021

@ticko To znie ako názov nejakého lacného vína🤔😁😁😁

erikama8
stastnamama33
5. júl 2022

Ahojte. Snažím sa zistiť,či dračia krv ma niečo spoločné s homeopatiou. Zvažujem vyskúšať ju ale homeopatiu neuznavam. Mätúci je pre mňa v popise dracej krvi pojem "energetické dráhy". Ako tomu rozumiete vy? Neodsudzujem,iba sa snažím zistiť viac a na googli nenachádza odpovede,ktoré potrebujem. Poradíte,vysvetlite prosim?

andrejkalienka8
29. aug 2022

Pravidelne objednavam a uzivam niekolko krat tyzdenne. 👌

tinuska358
7. feb 2023

Prosím Vás ja mam dračiu krv od edenpharmy ale keď som ju uživala začali sa objavovať bolesti hlavy take nepríjemne ako keby pichanie alebo prhlenie, stretol sa s tým niekto či to môže byť z tej dračej krvi?

urpin
6. apr 2023

@tinuska358 treba zvysit pitny rezim pri nej

zuwa78
16. dec 2023

@relaxx11 a neprehanalo ta po dračej krvy?....kedy si zbadala zlepsenie stavu?......

lulululululululu
9. máj 2024

@relaxx11 za mňa tiež vynikajúca vecička, mala som angínu, fakt že silnú, hnisavé čapy na mandliach.... Na tretí deň kloktania žiadne čapy, postupné zápal ustúpil. Už som skoro išla brat atb a zabralo mi toto.

lulululululululu
9. máj 2024