Citlivosť na spln? Je to reálne?

adrianebrooks
12. sep 2019

Ahojte,zaujimalo by ma,či je tu niekto kto realne pocituje nejake ťažkosti pred splnom alebo počas? Nechapala som prečo mi prišlo zle za poslednu dobu viackrat,jedna pani mi poradila pozrieť na lunarny kalendar a podla datumov som zistila,že je to vždy tie 3-4 dni pred splnom..velka unava,bušenie srdca,citim sa mimo,zabudam,pocit zmätenosti ..som velmi meteosenzitivna,myslite že aj niečo taketo dokaže mat realny vplyv?

darci17
12. sep 2019

@adrianebrooks určite. My doma tri, štyri dni pred splnom zle spíme. Ja aj moje tri dcéry. Už v tu noc splnu je to citeľne lepšie.

kikaaa444
12. sep 2019

Áno je .. aj na mna spln veľmi vplýva ...

pininka1
12. sep 2019

Aj na mňa, vždy zle spim

silvi4
12. sep 2019

Manžel je vždy nervoznejší, spíme zle.tak isto

x444x
12. sep 2019

U nás tak isto, zle sa spí a ja mám podobné príznaky ako vy..

lenteraz111
12. sep 2019

Ja tiež vtedy zle spím, celkovo sa zle cítim

maaaria3
12. sep 2019

@adrianebrooks No niečo na tom je... určite, citlivejší ľudia reagujú na spln, pracujem napríklad s autistickými ľuďmi, okolo splnu nastupujú zmeny spánku, nálad.... pozorovanie ich najbližších, zhodujú sa

didushik
12. sep 2019

@adrianebrooks ak mesiac dokáže ovládať príliv a odliv... myslím že na tom uričite niečo je.. ak vyše 60% tela človeka tvorí voda.... ja tak isto nespavosť pár dní pred, nervozita.... sedí to dokonalo

katkasofka
12. sep 2019

.

ikonica
12. sep 2019

My s mm to mame (mm silnejsie ako ja) a dokonca aj v case novu.. Dokonca aj nase morcata a pes su v tom case nejake "divsie" :D

zuzi0911
12. sep 2019

Áno, nie vždy. Al eked to vnímam tak par dni pred, noci sú otrasné až živé hnusne sny a ešte aj par dni po...

marticka85po
12. sep 2019

Počas splnu neviem zaspať celú noc,iba sa prehadzujem a ak aj zaspím tak mám veľmi krehký spánok

lula313
12. sep 2019

Počas splnu neviem zaspat

baskarepkova
12. sep 2019

hm, pravda, aj ja nemozem zaspat. Ved je 1 v noci a nespim, normalne by som o 11 bola v posteli :/ vplyva to na mna dost

amelie2017
12. sep 2019

Ja zle spim v case splnu, dcerka tiez, to som si vsimla uz od narodenia. A moj oco katastrofa. On 3 noci pred splnom prechodi po byte.

adrianebrooks
autor
13. sep 2019

@baskarepkova ja som do 3 chodila po dome🤷🏼‍♀️A cely cas potom kazdu hodku hore..😑😑😑 to je hrôza,horšie že ja sa aj cez deň ale citim zle