Andrej Medveď - skúsenosti

2. júl 2024

Zdravím, prosím aké skúsenosti máte s prípravkami Andreja Medveďa? Zaujímajú ma.hlavne tie pre deti ďakujem

bellaa3007
2. júl 2024

pripnem sa

zuzka1117
2. júl 2024

Sú to podpriemerné probiotiká za veľkú cenu.

autor
2. júl 2024

@zuzka1117 prosím máte nejaké dobré overené probiotiká?

nevenka
2. júl 2024

Mne pomaha Lactoferin pri chorobach, inak ine nekupujem. Ba, este som mala Estro Balans, hned prvy tyzden uzivania, mi prisla ovulacia na 14 DC, inak mavam ooovela neskor, tak som sa tesila, ze zabralo, no vsety som mala aj biochemicke tehotenstvo, kedze som necakala, ze ovu bude tak skoro. No ale odvtedy zase po starom. Ale uzivala som to nepravidelne. Je to drahe dost.

tini27
2. júl 2024

Ja sa veľmi ospravedlňujem, že sa sem “votriem”, ale môžem sa opýtať prečo vôbec ľudia uvažujú nad rôznymi takýmito produktami od kadekoho a namiesto toho sa neinformujú u odborníkov, či už v lekárni a pod… ( a áno, beriem, nie v každej lekárni sa dočkáme fundovanej odpovede, ale zas nie je ani až taký problém takú nájsť)… nemyslím to v zlom, no mňa to fakt zaujíma..

nevenka
2. júl 2024

A este som mu pisala skusenosti, tak bol taky neprijemny, ze ja s mojimi problemami a v tomto veku sa uz nemam o dalsie dieta snazit v ziadnom pripade. A vybavene. Ale na FB vypisuje pribehy so stastnym koncom, ako uzasne to vsetkym ludom pomaha, ake rady im dava a ze aky je super, ale mne odpovedal velmi stroho, cakala som viac, ze poradi. Len aby ste si kupili aspon 10 produktov...
PS: sama viem, ze sa uz nemam snazit, ale proste sa to stalo, o dieta sa nesnazime, bola som cerstvo po tom biochemickom, psychicky dost rozhodena. Aj napriek tomu, ze sa nesnazime, som sa zacala aj tesit a potom babo odislo. Ja som mu len napisala skusenosti, ze som teda rada, ze mi to zafungovalo, ze ovu prisla skor a teda hoci to takto skoncilo, budem to uzivat dalej. A on mi odpisal takto v tom zmysle. Tak som ho uz vytesnila radsej...

nevenka
2. júl 2024

@tini27 ale on zas nic ine neponuka, ako v lekarni, a zase ked to predava, musi mat na hygiene tie produkty schvalene. To zas sa nebojim.

autor
2. júl 2024

Ja osobne som na to natrafila na internete keď som hľadala probiotiká pre svoje 3 ročne dieťa. Tak preto sa pýtam keďže som si medzi časom dohladala že pán nema s medicínou nič spoločné

monika2605
2. júl 2024

Mala berie Čistý nostek, a teda po mesiaci užívania nebola chora absolútne, žiaden sopeľ kašeľ a navštevuje MŠ ma 3 a polroka .. už beriemedruhe balenie a super...

kapanek1
2. júl 2024

Dobra tema, toto aj mna zaujima. Tiez mam non stop chore dieta. Len tie ceny ma odradzaju.

kikuta
3. júl 2024

My užívame produkty rok mne či zaberajú neviem no skôr nie no moje deti áno !!!! Dcéra x rokov stále chora má 6 … nonstop každý mesiac čosi od narodenia posledný rok bez teploty bol tam soplik , kašeľ 2 dni potom kašeľ na dovolenke 2 dni a teraz ju čosi obchádzalo ale to je všetko take že funguje normálne a teda cely rok bola v škôlke pričom ich pravidelne veľmi veľa chýbalo …
Další syn 10.. neustále kašeľ, sople a anginy tento rok (júl-júl) všetko ok dcéra 12 rokov to iste, bez chrípky, teploty, covidu … stravu upravenú aj iné doplnky užívali už pred tým no nemalo to efekt plus GW na kilá jedli ale ani to , za mna len doporučujem
Ďalšia je mamina tá prestala mat veľa problémov odporúča kde môže tiež

bellaa3007
4. júl 2024

@kikuta prosim čo davate deckam?

kikuta
4. júl 2024

@bellaa3007 dávala som pravidelne (teraz už nie len keď si spomeniem)
Forimun
Imunko
Šťastne brusko
Quercetin
Lactoferin
Imuniglukan
Avšak niečo neskôr som zaradila imunoglukan asi až od decembra aom dávala asi 4mesiace možno menej
B- complex na leto, striedam to ale do imunka aom dala ráno probio a k tomu ešte bud c- cko a lactofeeinn
A potom zo školy quercetin forimun
Tiež mám m33 keď si spomeniem alebo boli hrdlo striekanem
Nám to zabrali až po 2 mesiacoch možno netreba čakať hneď zázraky ale neverila som ešte ani v zime keď všetci boli chorí a naši ok

ivi85
15. júl 2024

U nás skúsenosti s jeho produktami bohaté:
Lackoferin, Forimun, M33, čistý noštek, Quercetin, Imunko, boli časy kedy na striedačku aj kedy naraz....castost chorôb rovnaká keď sme to nebrali,keď áno a aj teraz keď už ich vyše pol roka neobjednavam....môj malý to bral skoro 3 roky, cize efekt by mal byt viditeľný, tu žiaľ ale došlo iba k odlivu peňazí

deni9
12. aug 2024

@monika2605 ako uzivate ten cisty nostek vnútorné? Ci kvapkate do nosteka?

bellaa3007
12. aug 2024

@deni9 ja som kúpila teraz a do nosa davam

monika2605
12. aug 2024

@deni9 vnútorné ako probiotika

zuzka1117
13. aug 2024

Inak dievčatá viete, že Medveď je scientológ?

kapanek1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jozef1304
23. aug 2024

@nevenka hovädo a podvodník nič iné!to je realita!

misha17ok
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bellaa3007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabeth453
21. sep 2024

Zdravim . Moze laktorferin aj 17 rocne dieta? Mozno ho aj kombinovat s ibalginom proti horucke a antibiotikami? (Tie zatial nema)

nevenka
21. sep 2024

@elizabeth453 jasne, ja to davam aj 1,5 rocnej 😊