Alternatívna liečba vysokého tlaku

misickaa4
9. apr 2020

Ahojte, mate niekto skusenosti s liecbou vysokeho tlaku u 30r cloveka alternativnou medicinou?
Dakujem

mogaa
9. apr 2020

@misickaa4 je to individuálne, ale ak už bral liečbu tak alternatíva zväčša nepomôže....akú alternatívu zvažuješ? ak len upravenie hmotnosti, šport a zdrav strava, tak to je málo....ono záleží aj ako dlho máš vysoký krvný tlak a či je len zvýšený alebo vysoký.....výborná je imelová kúra - imelo sa namáča vo forme macerátu alebo dobré sú aj prípravky z Energy, ale tam treba trafiť ten správny výrobok- ak je vysoký z obličiek resp.nadobličiek z dôvodu stresu Renol, ak je tam cievny problém Korolen

renatka100
9. apr 2020

@misickaa4 zeleninove stavy, skuste knihy od normana walkera su aj v pdf na nete, funguje to ale treba zmenit aj stravovanie

lija22
9. apr 2020

privtriem sa sem. Ja som sa liecila na velmi vysoky tkak od 26 rokov. mame dedicne predispozicie a samozrejme som bola tucna, fajcila, pila ..vsetko co zvysuje tlak. Bylinky, caje, tinktury, ci post na zeleninovych stavach to je slabota. viem si predstavit, ze by to mohlo zabrat pri miernom zvyseni ale mne sa to teda neosvedcilo. Ale skutocne hodnotim subjektivne. mne pomohlo rapidne schudnut, lueky som nebrala dva roky. este stale som schudnuta a uz mam zas tlak vysoky. som zvedava co kto napise. Za tie roky mam pocit, ze vysoky tlak treba znizovat ozaj premyslene viacerymi sposobmi ( riesit srdce, oblicky, stitnu zlazu a bohvie co este) skoda ze lekari odbavia cloveka liekom a dovidenia

pseudomonas87
29. okt 2020

@misickaa4 co sa týka alternatívnej liečby pri vysokom tlaku, je to liečba doplnkova. Keď už je tlak vysoký, človek musí brat lieky, ale to neznamená ze to tak bude celý život. Treba menej soliť, pohyb, schudnúť a zdravo sa stravovať. Ak má človek nadváhu, schudne, aj tlak ide dole. Ale to sa musí vidieť u každého individuálne. Ja mam vysoký tlak od 20 rokov a bola som chuducka. Niekedy naozaj pomôžu len lieky. Každopádne treba vedieť ze Nelieceny tlak zabíja.

vratik86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka700
21. okt 2022

@misickaa4 s mužom sme skúšali imelovu kúru podľa Márie Trebenovej, pomohlo to trochu - tlak sme mali zvýšený na max 130 pred kurou a upravil sa na max 125